Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 3 hím egy nőstény Molli, mit...

3 hím egy nőstény Molli, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ma vettem 4db Mollit, hímeket szerettem volna. Itthon figyeltem meg őket jobban ahogy úszkáltak és észrevettem, bizony az egyik hal nőstény. Félek, hogy a srácok halálra fogják piszkálni a leányzót, mit csináljak? 108l az akvárium növényekkel,bujókkal meg mindennel. Rajtuk kívül csak 2db rohamsisak csiga van az akváriumban.Vegyek melléjük még nőstényeket és hagyjam hogy az utódokat a természet elintézze, vagy ilyen esetben vissza lehet "váltani" őt egy darab hímre? :)

2023. febr. 19. 01:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha hímeket akartál, akkor én mihamarabb visszavinném!

Nőstényből kéne vagy 5-6 db. Ez havonta 200 halat eredményezne. (ez csak az első generáció, utána exponenciálisan nő)

108 literbe? Azt tudod hogy intézné el a természet? Összeomlana az egész rendszer, és kinyírnád az aksit.

2023. febr. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tevenyereggyarto ***** válasza:
Semmiképp se plusz nőstényeket vegyél mert hamar katasztrófa lesz. Inkább azt az egy nőstényt vidd vissza s cseréltesd ki hímre. Ha nem fogadják vissza akkor akvarisztika témájú csoportokban (gondolok itt facebook csoportokra) érdeklődj.
2023. febr. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm! Még ma vissza viszem.
2023. febr. 19. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!