Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan lehetne ezt?

Hogyan lehetne ezt?

Figyelt kérdés
Van olyan horgászhely ahol lehet nagyhalat fogni de nem szabad hazavinni.Hogyan tudnám sunyiba elvinni a halat úgy hogy ne vegyék észre?

jan. 6. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
🥴Minek neked a "nagy hal" otthonra (ami magyarországi viszonylatban PONTY) 5 kiló felett zsíros enni nem jó? Fogj olyat ami vihető probléma megoldva. 4kiló feletti halnál (harcsa 15 kiló-ig jó) felesleges lekaszabolni mert nem jó.
jan. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbálkozzál tesó, próbálkozzál! Legfeljebb ha nem sikerül kapsz egy százezres bírságot, néhány év eltiltást, ha meg az állatkínzást is rád verik, akkor némi felfüggesztett börtön is dukál mellé.

Ha meg sikerül elvinni, akkor nyertél 10-15 kiló zsíros halhúst. Szerintem megéri! Darabold föl, dugd be az ülés alá, azt vigyed tesó!

jan. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1#szerbiából jelentkezem onnan pedig magyarkanizsáról ahol nincsenek olyan nagy halak
jan. 6. 21:34
 4/5 A kérdező kommentje:
De haza akarom vinni a nagyobb halat ha nem is szabad
jan. 6. 21:35
 5/5 anonim ***** válasza:

#3 Szerbiában nem tudom mi a fő célhal (de gondolom ott is a ponty). Nem vagyok "mesterhorgász" de fogok amennyi kell, és amit megennék (és el hozható) el is hozom, nem vagyok halpuszilgató b@zi. 😉 De ha nem kell, és vagy szép/védett/nem vihető stb. megy szépen vissza a vízbe.

Soha nem dugdosok halat, mindig beírom, ebben nem tudok segíteni.

Az elmúlt szezonban 7db ponty 2.5-3kg, 1csuka 2kg, 2süllő 1.2-1.5kg, és 6kg keszeg/kárász jött haza. Kb 3-4x ennyit fogtam. De ez pont elég nekünk.

jan. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!