Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

2011. febr. 27. 11:23
 1/9 Bán Máté ***** válasza:
Szörnyű hogy kik mire nem képesek szegény kis guppik
2011. febr. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
remélem csak addig tartotta benne őket, amíg lefilmezte :)
2011. febr. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok, elírtam a smilet:

:/

2011. febr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem csak addig, velemi rekordot akar megdönteni, de itt a teljes cikk: [link]
2011. febr. 27. 13:27
 5/9 A kérdező kommentje:
valami-bocsi az elgépelésért!:$
2011. febr. 27. 13:27
 6/9 Platypus ***** válasza:
Az ürgével kéne rekordot dönteni, mondjuk meddig bírná egy műanyag hordóban kiállítva. A halak zebradánió ivadékok, tehát a cikkben szereplő "világ legkisebb hala" tehetséges újságíróink találmánya.
2011. febr. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fölösleges állatkínzás. Nem vagyok a kísérletezés ellen, de ez több sebből is vérzik. Egyrészt, ha lenne egy kis esze és szakértelme, csak növényt tartana benne. Másrészt igényesen rendezné be, néhány kavicsot meg egy darab algát én is bele tudok dobni. Harmadrészt, ez nem akvárium, hiszen hiába teszi bele a levegőztetőt, semmi élő nem marad meg benne 1-2 napnál tovább. Tehát akváriumnak nem nevezhető, szerintem sikertelen a rekordkísérlet. Hiába töltök egy pohár aljára egy fél deci vizet, az még nem lesz akvárium, bármennyire is erőlködök.
2011. febr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha egyszer a kezem közé nem kerülne az a barom addig szurkálnám egy kötőtűvel a seggét amíg bele nem gyömöszölné magát teljese abba az izébe!!!!!!!!!!!!!!
2011. febr. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Aranyos, de ez nem korrekt.

Szegény pici halak meghülyülnek..

2011. febr. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!