Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A halak nem unják meg, ha...

A halak nem unják meg, ha szinte minden nap ugyanazt a kaját kapják?

Figyelt kérdés
Betták, és granulátumot kapnak. van pellet szerű is, azt nem eszik meg nagyon, de a granut igen.
2011. júl. 11. 10:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) bocsi, nem említettem, de már rendeltem az internetről egy szűrőt ;))
2011. júl. 11. 13:00
 12/13 A kérdező kommentje:
foxicom, tudod a bettáknak nem kell nagy akvárium :'D állatkínzás? télleg? -.-" akkor lenne az, ha nem etetném őket, különben is rendesen vannak tartva :)
2011. júl. 11. 13:02
 13/13 gfero ***** válasza:
a szűrő nem a betta miatt kel mivel ez egy labirint kopoltyús hal és az oxigént a víz felszínéről veszi de az akváriumba kötelező a szűrő mert ebbe telepednek le a nitrifikáló-lebontó baktériumok bár sokkal kevesebb mint egy szivacs vagy külső szűrőben de ez is több a semminél,meg a lebegő szennyeződést is ki kell szűrni a levegőztető nem kell úgy kell beállítani hogy a szűrő fodrozza a víz felszínét.az se igaz hogy a bettának nem kell nagy aksi mert 5 betta már igényel min.60-70 litert.egy nem márkás de megfelelő szűrőt már újan is vehetsz 4-5 ezer ft-ért tehát én nem vennék használtan.
2011. júl. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!