Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 54 lieters akváriumban tarthat...

54 lieters akváriumban tarthatók aranyhalat? és mennyit/úgy értem nem lesz kicsi nekik ez a méretű akvárium/?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 18:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
57%
Azokat tarthatod 50 Literben.
2011. aug. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
oke, köszönöm az infókat!!!!
2011. aug. 5. 20:12
 13/16 anonim ***** válasza:
15%
És aki egy kis 6 literes gömbakváriumba tartja az aranyhalat?!?! A japán aranyhalakat lehet kisakváriumokba is tartani!
2011. aug. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
gömbakváriumot ma már tiltják/de szerintem is egyfajta állatkínzás/körbe-körbe úszkálni-unalmas lehet.
2011. aug. 6. 13:21
 15/16 anonim ***** válasza:

Szabina...nincs olyan, hogy japán aranyhal...mindegyik fajtának szüksége van oxigéndús, tiszta, minimum 100 literes akváriumra (ebben már lehet egy párt tartani).


Kérdező: mollinak is 150 literes akvárium szükséges, neonnak se igazán elég az 54 liter.


[link]


Itt nézegess, nagyon szép halak vannak, válassz ki egy fajtát ami tetszik és ott van, hogy minimum 40-50 liter kell pár darabnak. Én valamilyen apróbb csapathalat ajánlanék neked 4 db törpe szívóharcsával, sok-sok növénnyel és egy kisebb gyökérrel. Inkább a pontylazacok között nézelődj.


[link]


Itt van még ez az oldal, vannak kis nanohalak, nekem pl. Pseudomugil gertrudae-k vannak (10 db) és 4 db törpe szívóharcsa. Ezek 2-2,5 centisek, garnélák mellett simán tarthatóak. 54 literbe tehetsz belőlük 15 db-ot is akár. Nagyon kis aranyosak. :) Volt egy jó garnélás-nanohalas oldal, be akartam linkelni de már megszűnt sajnos. Pedig jól leírta a nanohalakat meg garnélákat.


Sok sikert a halakhoz! :)

2011. aug. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos infókat!Még körülnézzek azon az oldalon mielőtt vennék halacskákat.
2011. aug. 6. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!