Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a véleményetek az akváriumo...

Mi a véleményetek az akváriumomról?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Azt nézzétek el, hogy a hátsó üveget elfelejtettem "leporolni", a nanának ma telepítettem é kicsit felkavartam a talajt. Meg, hogy a ricciának még nőnie kell :)


3 törpe gömbi lakik benne.


2011. dec. 18. 15:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
gratulálok, nagyon gyönyörű
2011. dec. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Daphina ***** válasza:

Kezdetnek nem rossz. Írhatnál adatokat is.

A fát érdemes hátra tenni, úgy nagyobb a térhatás.

2011. dec. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Daphina ***** válasza:

Viszont azt meg kell hagyni, a fotózás profi:)!

mindenkinek így kéne felrakni az akiját...

2011. dec. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

30 literes.


A fát nem tudom hátrébb rakni, mert akkor teljesen eltorlaszolja azt a kis nyílást, amin keresztül lehetne mondjuk talaj porszívózni.

2011. dec. 23. 12:53
 15/19 Daphina ***** válasza:

jajjj, ez olyan színültig tölthető szett?

Akkor minden elismerésem ezért a berendezésért:)

2011. dec. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 symmer ***** válasza:
nagyon szép az a fa télleg ott nagyon elöl van vagy csak én látom rosszul na min1 akár ugy van akár nem szép munka CO2 zöl mi:D? megkérdezném hogy mien talajod fényed van,és mien háloval tapasztottgad le a HC szerüséget (az a mini fü vagy moha ami ottt van:D
2011. dec. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Daphina ***** válasza:
ricciának hívják:)
2011. dec. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

symmer: nem co2-zök, Easy Life Pro Fitot és Carbo-t kapnak csak a növények. A talaj sima homok (de tervezem kicserélni). A világításom 2x15 watt halogén lámpa (eredetileg 2x10 watt volt hozzá), de ezt is szeretném kicserélni kompakt fénycsőre mert pont a mohán látni a legjobban, hogy mennyire nem egyenletesen fedi le a halogén fény az akváriumot.


A fű szerűség tényleg riccia, a rögzitést pedig így oldottam meg:

[link]


Sima szúnyogháló közé befogtam a ricciát, és oldalt levarrtam (jó strapabíró cérnával de lehet damil is). Amikor először betettem ebből is kicsusszant egy kevés moha, de a lényeg megmaradt. Eddig működik, talajporszívózást is bírja. Amit viszont minden nap ellenőrzök, hogy nehogy az alsóbb részek berohadjanak, mert nem kapnak elég fényt vagy akármit, hogy biztos legyen még idő kell, emiatt még nem tuti a módszer :)


A kövekre meg ilyennel:

[link]

Ilyen fürdőszivacs izé :) nem tudom a nevét, de pipere holmiknál lehet kapni 100-200 forint között és ha elvágod a tartó kötelet középen, akkor egy hatalmas hálót kapsz. Ezt kövekre nagyon könnyű kötözni, mert nagyon rugalmas ( a szúnyogháló nem simulna rá ilyen jól).

2011. dec. 23. 16:36
 19/19 Daphina ***** válasza:
ötletes és ügyes, gratu!:)
2011. dec. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!