Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik halam eszi meg a...

Lacika969696 kérdése:

Melyik halam eszi meg a guppit es a neont?

Figyelt kérdés
betta , arany hal , vitorlas , zebra stb ilyenek vanak vajon mejik ? bocs a hejesirase :-)

2012. máj. 27. 08:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%

szerintemazebratsbmerazragadozo

é nisbocsa hejesirare

2012. máj. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Az aranyhal mindent megeszik ami a száján befér
2012. máj. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 kzs ***** válasza:

Az aranyhal.

És mi a bánat akar lenni az a "zebra"?


Különben ki állította össze ezeket a halakat??

2012. máj. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 YourDestiny ***** válasza:
Gondolom legalább egy 200-300 literes akváriumod van. De akkor sem értem, mit keres az aranyhal ezek között a fajok között. A zebra és a stb. mit rejt?
2012. máj. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%

Kedves előbbi válaszolok(tisztelet a kivételnek):elég kemény akvarisztikusok vagytok ha nem hallotatok a zebráról.

Kedves kérdező(tapasztalat):leg gyanúsabb a vitorlás...agresszív hal eléggé;második gyanús a betta,habár az valamivel békésebb mint a vitorlás. TUDOM nehéz elhinned mer előbbieknél egyik sem említette egyiket sem e 2 közül de vedd figyelemben,hogy mekkora nagy szakértők lehetnek.És most mégegyszer hangsúlyzom:TAPASZTALAT,mivel én is valamikor csak úgy tartottam halakat,azután tanácsokat kértem szakértőktől,utánnanéztem itt-ott minden halfajnak és most boldog tulajdonosa vagyok egy harmónikus akváriumnak.

2012. máj. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Előző!

Tisztelj már meg minket tudatlanokat, hogy elárulod végre mi az a zebra, mert már megöl a kíváncsiság! :)

2012. máj. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 YourDestiny ***** válasza:
Kedves 5. Mielőtt leszólnál más embereket, előtte nem ártana elölről átolvasni az alapokat, olvasgatni, tanulni egy kicsit az akvarisztikáról, mivel nagyon sok mindennel nem vagy tisztában. Például azzal, hogy rengeteg olyan akvarista van, aki a vitorláshalat neonhalakkal tartja közös akváriumban, sikerrel.
2012. máj. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os: [link]



Kedves 7-es:Egy szóval sem mondtam,hogy lehetetlen együtt tartani!;)

2012. máj. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Köszönöm a felvilágosítást Zebra ügyben!

Én balga meg nem tudtam hova tenni, mondom zebra? hát az füvet eszik a réten! :D

Na jó, persze akvarisztika kategória, de első körben én hülye majdnem azt hittem Hypancistrus zebra (Zebra harcsa, L46) de akár lehetett volna Otocinclus cocama (Zebra szívóharcsa) is.

Teljesen képtelen ötletek, be kell látni, van még hova fejlődnöm.

Bár, ha a kérdező aranyhalat tart trópusi halakkal, azon se lepődtem volna meg, ha az a zebra Maylandia zebra (Malawi zebra), vagy a rokona Maylandia estherae (Vörös zebrasügér, Rot-rot).

Hangsúlyozom, én nem lepődtem volna meg, nyilván egy jobban felkészült tapasztaltabb hobbitárs azonnal kizárja ezeket az eszement ötleteket.

Apropó Afrika, akár vissza is kanyarodhatunk a harcsákhoz, nem mint ha szóba jöhetne a neve miatt, csak érdekességképpen, ne feledkezzünk meg a Platydoras armatulus (Zebra morgóharcsa)-ról sem!

Persze a többes szám nem neked szól, ekkora tapasztalattal biztos semmi nem kerüli el a figyelmed, még a Microctenopoma ansorgii (zebra kúszóhal) sem!


Ezért szeretem ezt az oldalt, mert mindig tanul az ember!

Mentségemre legyen mondva, sose állítottam magamról, hogy "kemény akvarisztikus" lennék!

De szeretnék azzá válni!

Csak néha én sem tudom, kinek higgyek. Ha úgy adódik, kérdezhetnék majd tőled privátban is néhány dolgot?

2012. máj. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 YourDestiny ***** válasza:
Egy népszerű fajt azért még említsünk meg, a zebrasávos sügeret :)
2012. máj. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!