Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Teljesen kezdő vagyok ebben a...

Cirboja kérdése:

Teljesen kezdő vagyok ebben a témában 50 literes az akvárium amit vettem komplett szűrővel, vízmelegítővel, világítással.3 zebradánió,1 vitorlás,1 acistus,1 aranyhal. A halak összetétele, mennyisége jó? Még szerény a belső kinézet is.

Figyelt kérdés

2012. szept. 13. 11:53
1 2 3
 21/27 YourDestiny ***** válasza:
Az Eheim Substrat Pro is jó, hatékonyabb a Mininél, csak állítólag rövidebb életű.
2012. szept. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Rendben,úgy fogom csinálni ahogy leírtad.Köszönöm a segítséget!
2012. szept. 27. 19:37
 23/27 A kérdező kommentje:
Beszereztem a Siporax minit,de úgy gondolom, mint ahogyan le is írtad,hogy kevés ez a vízforgató bele,így rakni szeretnék bele még egy vízforgatót.Mit javasolsz,milyen típusút rakjak még bele?
2012. szept. 29. 19:19
 24/27 YourDestiny ***** válasza:

Ha vettél volna bele egy Eheim PickUp 2010-et, az magában elviszi. Viszont abba nem tudod beletenni a Sipo-t. Ha esztétikailag nem zavar, akkor az Eheim és TetraTec szűrők jók, ha igen, akkor vehetsz egy akasztósat is, de az olcsóbbak hangosak lehetnek. Ezek jobb minőségűek, egy 500-600 liter per óra körüli a jelenlegi nélkül is elvinné, magában! A Sipot is bele tudod tenni.


[link]


[link]


[link]


Egy gond van, meg kell oldani a tető dolgot.

2012. szept. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Nekem szimpatikusabbak a belsőszűrők.Ezekből választanék a meglévő mellé.

[link]

[link]

Egyébként nagyra értékelem a segítségedet! Köszönöm! :)

2012. szept. 29. 21:57
 26/27 YourDestiny ***** válasza:

Két szűrő szerintem túl nagy helyet fog elvenni, 50 liter egyébként se nagy. A 2010 magában is elviszi, itt a legolcsóbb:


[link]


Ha viszont már megvetted a Siporaxot, akkor használd a jelenlegit. A segítségével a PickUp 2008 vagy IN400 is elég. Ezek minőségi, elvileg csendes szűrők, ezért ajánlottam őket. Ha az akvárium a szobádban van, és nem zavar a szűrő hangja, vehetsz mégegy BT-400, csak ezek idővel hangosodnak. A maradék Sipo Minit bele tudnád tenni abba, a szivacsokat pedig felváltva tisztíthatnád. Igaz, bio golyócskákkal ez már nem fontos, de attól még plusz segítség.

2012. szept. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Lecseréltem a vízforgatót a Eheim 2010 pick up-ra...

Háát van különbség nem kicsi :) Beindult az akváriumba az élet rendesen. A kishalaim úgy be vannak indulva,majd kirepülnek az akváriumból :) de gondolom ez a normális.Mégegyszer köszi a jó tanácsokat!!

2012. okt. 3. 20:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!