Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az akváriumomban eluralkodott...

Az akváriumomban eluralkodott a káosz! SOS! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A halaim sorra halnak, meg amik még élnek azok tépkedik egymást , a növényeim kihalnak feketednek , ha mindez nem elég elférgesedett az akváriumom , az akvárium üvege tiszta barna nővérem azt mondta mintha lefosták volna, na már most kitakaríthatnám de 1 hónapja takarítottam és megint ilyen SoS!!!
2013. ápr. 4. 19:36
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Paprikás kenyérrel? Élesztőt mé nem dobsz bele? Hamarabb megdöglenének.
2013. ápr. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

úúúristen...el se olvastam mit esznek szegények...


teljesen kezd elölről a hobbid, mert ez így nem állapot...amiket linkeltem és javasoltam nézegesd át alaposan.


akv: igen van :D saját kezemmel tapiztam a könyvét XD

2013. ápr. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 YourDestiny ***** válasza:
Hogy végre zsebev-en kívül más is írjon nem sértő választ, én is csak azt tudom mondani: amit lehet, mindent rosszul csinálsz. Olvasd el az akvarista e-könyveit, hogy meglegyenek az alapok. Aztán ha nagyjából képben vagy, a diszhal.info-n nézelődj halak után, ott minden hal igényét megtalálod.
2013. ápr. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
rendben megpróbálok elajándékozni mindent és elölről kezdem majd köszönöm a segítséget!
2013. ápr. 5. 15:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!