Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A hólyagos vizikehely mellé...

A hólyagos vizikehely mellé lehet vagy nem másfajta növényt tenni? Àllítólag tetmel v. mi olyan anyagot, amit a többi nem bír ki. Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2014. febr. 1. 22:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Vallisneriàra, anubiasra, jàvai mohàra gondolok leginkàbb.
2014. febr. 1. 22:46
 2/5 Salx Narval ***** válasza:
Bármelyiket nyugodtan ültetheted telepítheted mellé. Nálam konkrétan ezek vannak mellette és egy halom tüskéshínár.:D Csak arra kell figyelni, hogy fényt kedvelő növényeket ne igazán vegyél, mert hamar elzárják a felszínt a levelei. Tartásához nagy mérető magas medence kell és néha érdemes tápozni a gyökereknél. Én még nem halottam erről a méregről ezért mindenféle növénnyel tartottam és tartom most is, nem tapasztaltam semmi gondot a méretéből adódó takaráson kívül.
2014. febr. 2. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jajj de jó, köszönöm szépen! Szerencsére a magas akvárium adott. Akkor megpróbálkozom én is a többi növénnyel, ezek szerint ez egy téves infó volt. :)
2014. febr. 2. 10:38
 4/5 Platypus ***** válasza:
Hülyeség. Egyszerűen a hólyagos igénytelenebb a legtöbb növénynél, ezért sok az olyan akvárium, ahol semmi más nem marad meg. Nem a vízikehely gyilkol, hanem a többi növénynek magasabb a fényigénye, és egyszerűbb a növényre fogni a kudarcot, mint világítást fejleszteni.
2014. febr. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is bíztam benne, hogy hülyeség :) Egyik ismerősömnek ezt mondták egy helyi állatkereskedésben, amikor érdeklődött, hogy milyen növényt javasolnának még neki ezen kívül.
2014. febr. 2. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!