Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit nem csinálok jól még...

Tímea Sütő kérdése:

Mit nem csinálok jól még mindig szegény törpe tarisznyarákjaimmal? Hogy mentsem meg azt a3at ami megmaradt?

Figyelt kérdés
haldokolnak

2015. máj. 25. 17:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Két kérdést láttam amit kiírtál, de egyikben sem írtad le pontosan, minden részletre kiterjedően, a tartási körülményeket. Információk hiányában csak vakon tapogatóznak a válasz adók, majd bele unnak, mint ahogy tegnap már nem kaptál választ, így a rákjaid elpusztultnak.


Nekem nem voltak soha tarisznyarákjaim, gépelj egy teljes tartási körülményt, előzményekkel, mindenre kiterjedően, etetés, technika, minden, én oda gépelném ahol Salx Narval , Platypus , és valószínű hable is válaszolt, ők tuti értenek hozzá, tartottak már.

2015. máj. 26. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!