Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lehetséges a halak törpenövés?

Lehetséges a halak törpenövés?

Figyelt kérdés

Lehetséges a halak törpenövése?

Mert egy pici kb olyan 40négyzet méteres toban pecázom ami max 80cm mély és semmi mást nem fogok csak 10cms maximum.kárászt és max 13cm keszeget de sokat kb 1ora 35 ,40 halat ad ,de soha soha 14cm nél nagyobbat !

A pellet bojli stb nemkapnak ha 6orát is ülök kint a gikiszta csontkukac,kenyér csak kicsit eredményez,a kukorica szintén,nem lehet ott nagy halat fogni :(

De nem értem mi ennek az oka,a kishalat nagyhal szüli nem ,hát akkor azok mit csinálnak?

Valami trükköt mondjatok légyszi!

Ja és borzaszto hinaras a tó kb a to mellett pedig 20négyzet m nádas van!

És erdekes story: Apám haverja azt állitja hogy gyerekkorában 20 meg 25 cm s kárászokat fogtak benne naponta 10et is ,söt az ottani cigányok régen hatalmas hálóval fogták a tömérdek halakat!

Az önkormányzat egyébként tisztitja ,meg védi! De nem telepiti :/



2015. aug. 16. 14:34
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

De megyek füvetvágni sást kikapálni,de az bánt hogy csak engem érdekel ez ,és senkinek nem jut eszébe hogy megkéne védeni ,és nem hagyni hogy teljesen benője a sás!

Most még etetni is mennyek.....

Azon is gondolkoztam hogy stéget csinálok szeretett tavamra de azért én sem vagyok szeretet szolgálat!

2015. aug. 17. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!