Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Márványrák kicsik milyen...

Márványrák kicsik milyen gyorsan nőnek, mennyi idő alatt lesznek 3-4 centisek, azaz eladhatók, ajándékozhatók?

Figyelt kérdés
A héten "születtek" azaz keltek ki. Elajándékoznék belőle rokonnak, de nem tudtam megmondani neki, mikor vihetők el. Jó lenne tudni, mert addigra megvennék az akváriumot.

2015. okt. 1. 10:55
 1/2 anonim ***** válasza:
min. 15-20 nap, max 25-30 nap. Márványráknál fontos a genetika.
2015. okt. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!

A miénk elég gyorsan nőtt fel, és hatalmas. kb. 11 cm hosszú az orrától a farkáig, ha belemérem az ollóit is, akkor kb. 13 cm.

(Eltettük kettő levedlett páncélját, legutóbb 2 napja vedlett. Én azt hittem már nem fog nőni, a kicsik miatt, de tévedtem)


Ami még érdekes, kettő rákot vettünk (magánembertől vaterán keresztül) Hármat adott, kettő 4-5 centiset és egy 2-3 centiset. Utóbbi maradt meg. :-) Pár nap után az egyik nagyobb kicsinálta a másikat, őt pedig egy hónap múlva túlnőtte a kicsi és ... Egyszóval, valóban az erősebb, dominánsabb egyed maradt meg nekünk.

2015. okt. 1. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!