Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 1 vitorlásha,2 arany molly,2...

1 vitorlásha,2 arany molly,2 törpe szívóharcs és 2 törpe páncélos harcsa nagyon sok 54-60 literbe?

Figyelt kérdés

2016. márc. 21. 14:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Igen. Csak a vitorláshalnak minimum 150 liter kéne, és ne egyedül tartsd. Páncélosharcsa szintén rajhal, a 2 kevés belőle, minimum 5-6 kell.
2016. márc. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
A többire most nem térek ki, diszhal.info-n nézz utána a halak igényeinek, mielőtt vásárolsz!
2016. márc. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
A vitorláshalnak pici, a többiből meg 2 nem elég de ha mindegyikből 6 ot vennél ugy már kicsi lenne az akvárium. Diszhal.info-nézd meg a halak igényeit és ugy válassz. NE HALGASS AZ ELADÓRA ÉS NE KÉRDEZZ TŐLE SEMMIT!!!!
2016. márc. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Tudom de a vitorláshalat úgy vettük hogy törpevitorláshal és azt mondták hogy 30 literben is leghet tartani.a többi meg ha többen vannak verekdnek és kiközösítik a másikat és néha meg is ölik egymást.
2016. márc. 21. 16:02
 5/24 anonim ***** válasza:

azért ölik meg egymás mert szűk a hely, ha utánaolvastál volna nem hittél volna el ilyen marhaságokat,h törpe vitorlás... melyik boltba mondták ezt? a mollynak is kicsi, ők is 100 liter körüli akváriumot igényelnek.

4-5 hím guppynak meg egy csapat otonak elég lehet, bár tudni kéne milyen a szűrésed?

2016. márc. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Kerestem de nem találtam olyat hogy törpe vitorláshal ezért végül hittem az eladónak mert kedvesnek tűnt.de már ivarérett és elég kicsi és ezt az auchan üzletsorában mondták.a szűrő: pacific 220-240v 450l\h.
2016. márc. 21. 20:42
 7/24 anonim ***** válasza:
Édes istenem. Törpe vitorláshal pfff... Ezért irtam hogy sose halgass az eladóra! Ha többen vannak akkor verekednek és kiközösítik egymást????? Ezt megint az eladó mondta? A szívóharcsák minél többen vannak annál jobban érzik magukat, ahogy a törpe szívóharcsák is. A mollykhoz nem értek. A vitorláshalat vidd vissza ha kedves volt az eladó akkor vissza veszi, ha nem akkor hivatkozz arra hogy ereszt az akváriumod és nem tudsz vele mit csinálni vagy találj ki valamit de nálad nem maradhat!! Ha megnől ki fogja nyírni a többi haladat. tehetsz bele 6 törpe szívót VAGY 6 törpe páncélost és valamelyik mellé valami nano halat de abbol 10 darabot tehetsz persze ha jo a szűrésed. Galaxy razbóra a kedvencem, nézd meg. Belőle vehetsz 10 et és mellé 6 törpe páncélos VAGY törpe szívó harcsa.
2016. márc. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
honnan tudod, h ivarérett? :) tán ezt is mondták? :) vagy növesztett púpot a hím? :)
2016. márc. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
ja és a szűrő típusa kéne, a vízforgtás csak 1 dolog,nem sok köze van a biológia szűréshez.
2016. márc. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
A páncélos és szívó harcsák nálam verekedtek.de a vitorláshalnak ott SOKKAL rosszabb helye volt és ilyen nagyon már nem veszik vissza vittem egy másik halat is és azt lehúzták a wcn mert már túl nagy volt.és a vitorláshalnak kivörösödik a szeme.
2016. márc. 22. 08:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!