Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az mit jelent ha egy sziámi...

Az mit jelent ha egy sziámi harcoshal nősténynek nagy a hasa és ilyen fehér pici kis körök vannak benne mi lehet? Egy albino szóval nem tudom mert még vagy 2-3 centis és van ez a cső vagy mi amin az ikra kijön?

Figyelt kérdés
Az az egy baj ha tényleg ikrás akkor a halasboltba lett ikrás egy másik haltól ami nekem van mert nem rég vettük.És az eleje fekete-pirosas a fehér köröknek ami már nem fehér és nem látszódik a kör.

2016. nov. 6. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ikrás, de a halaknál nem belső megtermékenyítés van. Az ikrák maguktól képződnek a nőstény testében, majd amikor párzásnál kiereszti őket, a hím megtermékenyíti.
2016. nov. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
rendben de még nincs az a habfészek vagymi meg a hím még hát nem tudom de szerintem kicsi
2016. nov. 6. 18:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ettől független.

Csak hogy értsd:

Mondjuk egy emberi lány is elkezd menstruálni idővel, akkor is, ha nincs barátja, meg akkor is, ha nincs lakása, gyerekszobával. :)

2016. nov. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jajj aha már értem
2016. nov. 7. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!