Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 300 literes akváriumba közepes...

Moto_Boy kérdése:

300 literes akváriumba közepes igényű nővényeknek hány wattra lenne szükségük? Kell-e tápozni? Akvárium méret: 120x50x50. Többi lent.

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne,hogy egy 300 literes akváriumba hány wattos világításra lenne szükség ahhoz,hogy a ,,közepes" fényigényű növények meg maradjanak? Illetve növényes csőre is szükség van-e ha igen kérlek írjatok példákat ti milyet használtok/használnátok illetve hány cső szükséges mert én 4x39 wattra gondoltam de 4 csöves gyári tetőt nem találtam.Illetve tápozásra szükség van-e és ha igen milyen márkát ajánlotok? Halak: 4 db koi ponty 10-13 cm egy kárász 12-cm egy albínó tok 22-25 cm. A szűrés egy jbl 701 cristalprofi greeline külső szűrő és egy aqual 500 l/h belső szűrő. A válaszokat előre is köszönöm! :)
2016. dec. 8. 16:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
28%
te idióta, a tóban több ezer literre esik egy hal, nagyon buta vagy....
2016. dec. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
28%
de állatknízás, ha elismered ha nem....
2016. dec. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Hmm... rendben de a halak nagyszerűen elvannak és nőnek köszönöm az aggódást. Kérdésre is tudtok válaszolni vagy csak ezen vagytok fent akadva?
2016. dec. 8. 21:09
 14/19 anonim ***** válasza:

Jézusom...


Amelyik tóba nincs szűrés (természetes tó, nem kerti) annak több tíz négyzetkilométeres vízgyűjtő területe van, plusz ezred akkora a hal népesség.

Hogy lehet 1 napon említeni a 2-t?

És még te mersz retardáltságról beszélni?

Meg belekötni abba, hogy más válaszára reagálok?


Megköszönnéd te primitív agyú, nem veszed észre, hogy neked akarok jót, nem én fogok f-sságot venni, neked mutatom meg a lényeget, hogy te se tedd!


De nyugi, többet nem fog előfordulni!

2016. dec. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek a nyers válaszomért.De nem kapok normális választ és mint mondtam 1550 l/h szűrővel lesz kiegészítve.

Tisztában vagyok vele,hogy kicsi a szűrés de a halak nem stresszesek 4 hónapja egy sem döglött meg és szépen nőnek és egy kicsit mérges lettem az "állat kínzás" szavak miatt mivel nem áll szándékomban.Bocsánatot kérek. :)

2016. dec. 8. 21:28
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
és a legszebb tudod, h kevés a szűrő, tudod, h 1,5 méterre 30 kilósra nő a koi, de te belezsúfolod 300 literbe... a tokot szintén... a kárásznak is alaphangon 600literes kellene... kis állatkínzó gyökér...
2016. dec. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Most megint miért? mondtam hogy ki lesznek víve tavasszal a halak és ivadékok lesznek benne és szerinted ezek a halak 50 évig élnek majd ebben az akváriumban? Horgász vagyok és egy barátom tavába a tok és az összes akkora hal ami kicsi a aksiba vagy a kerti tóba ki megy egy horgász tóba.Te most azt hiszed okos vagy mert elolvastad hogy mekkorára nő meg?Az nem volt oda írva hogy hány év alatt?Olvass már utána létszíves és utána gyere vissza bocsánatot kérni."Te győkér..."

Segítek! 200 nap alatt olyan 60 dkg-ot nő, és 10 centit hosszabbodik és ez még egy kicsit gyors is talán

2016. dec. 9. 05:34
 18/19 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, mindenhol megjelenik egy gyökér! Nekünk otthon 2db 80 centis led van 10-10e lumen 6500k fénnyel, de ő biztos jobban tudja! :-D :-D 300l-t ha extra igényes növények vannak és sok a hal, akkor kell 8-10x forgatni óránként. Gondolom az alját le szoktad szívni 2-3 naponta, a halak meg piciben elvannak ekkora helyen, csak nem jut el az agyáig az ivadék szó.. Felénk az egyik horgászboltban is van magyar halakból 5-600l körüli aksi, kb. 20 éve csak azért cseréli őket, mert tenyérnyi alattiakat tart!
2016. dec. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm lehet hogy tényleg nem jut el az ivadék szó az agyáig.
2016. dec. 9. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!