Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az asztalakvárium.hu vagy az...

Az asztalakvárium.hu vagy az akvatrend mennyire megbízható oldal? Rendelnék nemsokára akváriumot az oldalról, előfizetéses a rendelés és 2-3 hét a szállítás, ezért gondoltam, hogy megkérdezem, hogy mennyire megbízható.

Figyelt kérdés
Ezt akarom megrendelni: [link]

2017. jan. 16. 03:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Az asztalakváriumot csak a hírhedtségéről ismerem, általában negatív példaként szerepel, mint olyan forgalmazó, akik egy szebb világban béklyóval a lábukon senyvednének egy tömlöcben. :)

Aki ilyen kínzókamrákat árul, annak én elvből nem adok 5 ft-ot se.


Az akvatrend régi bolt, érdekes, hogy ilyen nehézkesen megy a dolog. Van egy rakás webshop, lehet érdemes lenne máshol is szétnézni.


(Azt remélem tudod, hogy ha a linkeltet rendeled meg, ahhoz kell még egy ugyanolyan szűrő, amit adnak hozzá, illetve ha hűvösebb helyen lesz az aksi, vagy melegebb vizet igénylő halak lesznek, akkor plusz egy 25-50 wattos fűtő is)

2017. jan. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Amúgy nem te mondtad, hogy nyitott akváriumot akarsz?


Mert akkor végképp nem értem, minek veszel szettet, ha fölösleges a tető, szar a szűrő, meg a fűtő...

ablakon kidobott pénz.

2017. jan. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Én mondtam, hogy nyitottat akarok, de szeptemberben akarok venni akváriumot, labirinth kopoltyúsokat (1 pár törpe gurámit) nem tarthatok nyitottban, és amano garnélát sem, mert kimászik, ezért nekik szükséges a tető. Az akvárium 6mm-es üvegből készült, ami elég ritka neten. Ez az egyetlen oldal, ahol kaptam olyan 100 liter alatti akváriumot (84 liter még nekem épp elmegy), amiben nem csak 15W világítás van. Elsősorban azt néztem, hogy az jöjjön ki legalább 0,30 W/literre, ez megfelelő. A szűrő pedig nekem megfelel, majd jó lesz költöztetéskor egy vödörben a halaknak, amíg az akvárium üresen jár egy Jbl e91 külső szűrővel, azt szeretnék venni. 24 fokos vízre lesz szükségem. :) Nekem elég jó szettnek tűnik (mert külső szűrőt egyébként is veszek). Az üveg s a világítás ami fontos. Szerinted ezeket figyelembe véve akkor megrendelhetném, megéri? S az oldal megbízható?
2017. jan. 16. 10:48
 4/17 A kérdező kommentje:
Amit belinkeltem az asztalakvárium vagy akvatrend? Mert mind a két ˝név˝ megjelenik az oldalon. :)
2017. jan. 16. 10:52
 5/17 A kérdező kommentje:
jbl e901 külső szűrő*
2017. jan. 16. 10:54
 6/17 anonim ***** válasza:

Így azt mondom jobb híján jó választás, mert ritka méret.


És így az is mindegy mennyire megbízhatóak, mert máshol úgysincs ilyen. Minden esetre legalább hívd fel őket, kérdezz 1-2 dolgot, ha nagyon tróger társaság, lehet hogy 1 telefonból kiderül.

2017. jan. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Egyébként szerintem 5mm-es üvegből van, úgyhogy valószínűleg már hazudnak.


Legalábbis én jobban hiszek ennek az oldalnak:

[link]


És még olcsóbb is.


Ez is egy régi bolt, itt is 5mm-t írnak:

[link]

2017. jan. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszi a segítséget. :)
2017. jan. 16. 11:15
 9/17 anonim ***** válasza:
A centrumzooból már rendeltem, az rendben volt.
2017. jan. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi. :) 5 mm-nél más hasa lesz, akkor kell neki merevítés. Az úgy megfelelne. És akkor venném a centrumzoo oldaláról. Az megbízható, ugye? Nem ismerem még az üzleteket. :)
2017. jan. 16. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!