Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az asztalakvárium.hu vagy az...

Az asztalakvárium.hu vagy az akvatrend mennyire megbízható oldal? Rendelnék nemsokára akváriumot az oldalról, előfizetéses a rendelés és 2-3 hét a szállítás, ezért gondoltam, hogy megkérdezem, hogy mennyire megbízható.

Figyelt kérdés
Ezt akarom megrendelni: [link]

2017. jan. 16. 03:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hát nekem akkor nem volt vele semmi problémám.
2017. jan. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy lenne rajta merevítés.

De ha mindenképpen akarsz, akkor szerintem elég lenne hossz merevítés, azt meg nem nagy kaland utólag beragasztani.

2017. jan. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondoltam, hogy utólag teszek bele merevítést. Jobb félni, mint megijedni. :) Egész hosszan nem fogok tudni tenni, mert a külső szűrő be és kifolyó csöveinek kell a hely, szóval középen lesz szerintem keresztmerevítés és lehet hogy egy rövidebb hosszanti is lesz. :) Köszi a segítséget. :)
2017. jan. 16. 11:49
 14/17 Akvatrend ***** válasza:

Tisztelt Kérdező!

Mivel én egyénileg üzemeltetem az AkvaTrend webshopot gondoltam válaszolok az itt olvasható kérdésekre és véleményekre.

Az "EHEIM AQUAPRO 84 AKVÁRIUM SZETT" -et a kis kereslet miatt nem tartom raktáron. Beszerzési idő 2-3 hét lehet a külföldi partner gyorsaságától függően. Előle minimum 20% ami nekem biztosíték, hogy komoly a vásárlási szándék és nem egy 'kamu' megrendelés.

A megbízhatóságról nem nekem kell nyilatkozni, Facebook és a google értékeléseket javaslom.



Kedves névtelen válaszoló: Kérem mondja már meg nekem, hogy hol szerepelek negatív példa ként? Igen régóta üzemel az Akvatrend webshop több mint 11 éve, de ha már ilyen gusztustalanul ír rólam talán illene alátámasztani tényekkel. Ugyanis Ön egy család megélhetésével szórakozik. Ha Önnek ez az Eheim akvárium kínzókamra nem kellene akvarisztikai témában nyilatkoznia, mert nem ért hozzá.

Ha sürgős valóban érdemes ezt terméket máshol is megkérdezni hátha van raktáron.

Az asztalakvárium.hu vagy akvatrend.hu ugyanaz a webshop mond a kettőnek én vagyok a tulajdonosa, üzemeltetője. Mivel saját műhelyben gyártunk egyedi bútorokat, többek közt asztalba épített akváriumokat ezért a két domain.


„valószínűleg már hazudnak” Tisztelt valaki. Sajnos ezt ki kell kérnem magamnak. Az akvárium vastagságát az importőr (aki a terméket Magyarországon hivatalosan forgalmazza) adta meg. Nem volt módom ezt az adatot ellenőrizni. Több mint 11 000.- terméket forgalmazok, előfordulnak elírások amiket a lehető leghamarabb javítok. Elírás nem hazugság!


Erre az akváriumra nem szükséges extra merevítés. A gyártó így vállalja rá a garanciát. Az utólag beszerelt merevítés (ha nem szakszerűen készítik) problémát okozhat és garanciavesztéssel jár.


Tisztelettel Horváth Zsolt

2018. márc. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem túlzottan tisztelt horvát zsolt!


Minden általam -ez gyakorlatilag az összes- hazai hozzáértő szakértő fórumon, minden elérhető platformon , ellenpéldaként süllyed az átlag alá az asztalakvárium.



Azt már megszokhattuk, hogy a szettek egy rakás szarok.

(magyarázatra nem indokolt kitérnem, ez már közhely, ha nem ért hozzá, járjon utána, hogy mit árul)


Akit hangyányit is érdekel a hobbi, és szán rá bruttó fél percet, az tisztában van vele, hogy szettet venni nem érdemes, de ez maximum az akvatrendre értendő, azt nem is bántottam. Azt, hogy "szett" kategóriában ugyanazt az alkalmatlan hulladékot árulja, mint az összes többi, mindenki árazza be magának, aki állatok életének a sorsát vállalja magára, az járjon utána a témának.

Ahogy mondani szoktam, amíg lószar van, veréb is van, a hulladék árusítása, meg a promóciós dumák nem mentesít senkit a felelősség alól.


Az asztalakvárium más téma.

És nyomatékosítom, vastag sugárban fosom telibe mindenki pénzhajhászós megélhetését, amennyiben azt állatkínzásra való buzdítással látja biztosítottnak.


Tényekkel alátámasztanom azért nem kell, mert a hobbitársaknak ez a napnál világosabb, evidencia a totális alkalmatlanság.

A hozzá nem értők számára pedig nem egy 1 évvel ezelőtt feltett kérdésre adott válasz lesz az út, hanem az egyéni információ gyűjtés.


Viszont ha nem vödörrel a fején, és önmagát tükörben szembeköpve kívánja leélni az életét, az ön számára is ugyanezt az utat javaslom!

Az egyéni információ gyűjtést, hogy legalább annak a mértékével tisztába kerüljön, mennyire alkalmatlan szarkupacot árul!

Ha ezzel tisztába kerül, és maradt még magában a pénzhajhászáson kívül némi pozitív értelemben vett emberi érzés, talán önmagától is olyan mély szégyen keríti hatalmába, hogy elgondolkozik az életén, a világban elfoglalt helyén, hogy mi az, ami maradandó abból, ami életében véghez visz!

Hogy mi az, amire büszke lesz majd az ön által emlegetett családja!

Vajon arra, hogy több száz állat indokolatlan halála által sikerült megvenni a legújabb iphone telefont?

Vagy hogy "a szüleink hozzájárultak, hogy alapjaiban tegyék rendbe egy egész ország, sőt, egy egész régió hozzáállását , hobbi állattartás terén"?

Hogy semmibe véve a mainstream kisállattartás piaci irányzatát, ők valóban a kis állatokat tartották szem előtt, magasabb szintre emelve ezzel egy egész nemzet állattartási kultúráját, és kiszolgálva, a hozzáértő vásárlóközönség meglévő igényeit!


Mert igények azok lennének, a profizmusra! Csak ehhez fel kéne nőni! És ehhez nem kérdőre vonni kéne a semmire, hanem tanulni. Nagyon, nagyon sokat tanulni!

2018. márc. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

" Ha Önnek ez az Eheim akvárium kínzókamra nem kellene akvarisztikai témában nyilatkoznia, mert nem ért hozzá. "


Ez a szóban forgó akvárium , és annak műszaki leírása:

[link]


És ez pl egy független, és ilyen téren hozzáértő, és mért adatok alapján hozzávetőleg elfogadottnak tekinthető osztályozása a szűrőnek, ami nem kérdés, hogy az egész rendszer alapja:

[link]


Ajánlás, 40 liter!!!


Az akvárium üvegének vastagsága, mindenhol máshol 5 mm, önöknél 6. Elhiszem, hogy így adta meg a gyártó.

De azt meg ön higgye el, hogy ha maga melldöngetve kiáll a leírtjai mellett, akkor maga, mint forgalmazó lesz értük a felelős, és a kutyát nem fogja érdekelni, ki a valódi hibás!


Ezt csak úgy a konkrét hibák megpöckölése miatt írtam, hogy azért tudjuk már a súlycsoportunk, de ahogy írtam is, az akvatrenddel semmi bajom, olyan értelemben, hogy nem árul szarabbat, mint bármi más.

Az asztalakvárium hibáira azért nem térek ki, mert már írtam, a fejlődés a maga dolga, nekem meg se időm, se kedvem nincs itt egy 50 oldalas szakkönyvet írni.

2018. márc. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Akvatrend ***** válasza:
55%

Tisztelt Uram!


Az a személyeskedő és gusztustalan stílus amit Ön képvisel nekem minden elmond. Már bánom, hogy reagáltam rá. Nem tudok erre a szintre süllyedni. Én sok sikert és boldogságot kívánok Önnek.

Minden tiszteletem a Green Aqua felé. Amit ők akvarisztikában elértek az példaértékű. Ők max 40 literhez ajánlják ezt a szűrőt az szívük joga. Nekem pedig jogom van más véleményen lenni és mivel én csak egy forgalmazó vagyok a gyártó által megadott adatokat használom.

Amikor a termék forgalmazásra került a gyártó 6 mm es üvegvastagságot adott meg. Itt értesültem arról, hogy a termék csak 5 mm vastag üveggel készül. Holnap ellenőrizni fogom és javítom ha valóban 5 mm. Én nem a hiba mellett álltam ki melldöngetve hanem az ellen, hogy valaki csak úgy lehazugoz. Biztos én értettem félre a posztját Pl: "mint olyan forgalmazó, akik egy szebb világban béklyóval a lábukon senyvednének egy tömlöcben" Csak erre bátorkodtam reagálni.

A kínzókamrákra pedig: egy szebb világban biztosan minden embernek lenne rengeteg pénze egy akvárium építésére,de ez most sajnos nem így van. Jelenleg ezekre a termékekre van kereslet, amikhez én akinek csak lehet részletes felvilágosítást adok az akvárium legjobb működése érdekében. Valamint engem fel lehet hívni ha gond van és megpróbálok segíteni. (ha nem vagyok elérhető visszahívást lehet kérni).

2018. márc. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!