Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mitöl lehetnek az akváriumban...

Toma781 kérdése:

Mitöl lehetnek az akváriumban ezek? Mit tudok csinálni hogy el tünjenek?

Figyelt kérdés
20 literes akváriumban megjelentek ilyen férgek és valamilyen rovarok. Ha jól azonosítottam akkor fonalféreg, kandicsrák, örvényféreg és talán vizibolha. Mitől jelentek meg? Az aksi 20 literes van benne egy pár növény és egy szőlőtőke ami előtte hónapokat ázott utánna kiszáradt és megint ázott egy darabig. A víz teteje is opálos. 3 naponta 2 liter vízcsere. Szűrő: Atman hf-0400. A bejáratás megvolt 10 garni van benne. Mitől lehetnek ezek és hogy tudom el tüntetni őket?
2017. jan. 21. 19:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én egy akvarista vagyok és ilyenről még nem hallottam! Én csak arra tudok gondolni hogy táptól! De könnyen kilehet írtani! Bemész egy állatkereskedésbe és veszel olyan vegyszert amitől kihalnak! Csak az a baj hogy a holtesteket a szűrő szokta kiszívni...de egy külső szűrőnek nem biztos hogy menni fog!
2017. jan. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!