Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Nyúl ól víz szigetelése hogyan?

Nyúl ól víz szigetelése hogyan?

Figyelt kérdés
Érdeklődni szeretnék, hogy az egymás alatt lévő nyúl ólak padlózatát mivel és hogyan szokták szigetelni ,hogy ne folyon az alatta lévő nyuszi nyakába a vizelet ?
febr. 19. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Elsősorban normális padozattal és almolással.


Második sorban én azt ajánlanám, hogy vegyél műanyag tálcákat (royalfarmon vettem az enyéimet), ahhoz igazítsd az épülő nyúlházat. Sokkal higiénikusabb, bármikor fertőtleníthetem nyúl előtt vagy után.


A fa ugyanis felszívja a pisit, berohad stb., azt onnan többé ki nem veszed.

febr. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Értem ez egy jó ötlet.. viszont kész nyúl ólnál hogyan lehet ezt utólagossan megoldani?


Nekem aztmondták hogy az almozás majd felszívja.. dehát nem így van..


Simán letud folyni az alatta lévő ólba

febr. 20. 11:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Méretre vágott plexit rakni a nyúl alá?
febr. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3 vagyok:

Vagy esetleg PVC-t beszabni, lehetőleg úgy hogy ne igazán tudja feltépni, tulajdonképpen, ha a sarkait nem tudja felhúzni, akkor használható.

febr. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Esetleg ha szilóval kinyomnám a padló közti réseket?

Vagy folyékony foliával ki kenni?

Hülyeség lenne?

febr. 20. 16:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Hajlíttatnék egy fém tálcát rozsdamentes vagy lindab lemezből, kihúzhatót, és azt tenném a nyúlketrecek közé.

Bádogosok tudnak hajlítani, szokott lenni maradék anyag.

A folyékony fólia inkább szervetlen felületekre (pl. betonra, vakolatra) való.

febr. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jól írja #6-os, régen is fém tálca, lemez volt erre a célra. A #1 által említett műanyaggal ellentétben ráadásul a fémet tényleg rendesen lehet fertőtleníteni.
ápr. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!