Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Cleo 5 keltetőgépet érdemes...

Cleo 5 keltetőgépet érdemes szervízelni? Egyre rosszabb benne a kelési arány.

Figyelt kérdés
6 éve vásároltam a fent említett gépet. Az első évben a vásárlás után 2x keltettem vele, akkor semmi gond nem volt, talán 3 tojás nem kelt ki a 40 db-ból. Ezt követően két évig a “kispadra” tettem a keltetést. Tavaly előtt újra előkerült a gép, valamivel kevesebb tojásból kelt ki sikeresen csibe, de még akkor sem gyanakodtam semmilyen gondra. Tavaly megint leredukálódott az arány, ezért vettem egy másik gyártmányú keltetőt mert nagyon bosszantott a dolog. Abban a csibék 90%-a sikeresen kikelt (azonos állomány tojásaiból) - amik a Cleo gépben viszont nagyon gyengén keltek. Az idén viszont már csak 40%-os volt a kelési arány. Jól sejtem, hogy a Cleo gépet el kell engednem? Kell vagy lehet benne valamit cserélni, vagy szimplán csak elhasználódott?

máj. 21. 15:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Állítható rajta a hőmérséklet?
máj. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!