Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ezt hogyan tudnám megcsinálni?

Ezt hogyan tudnám megcsinálni?

Figyelt kérdés

Szeretnék terráriumot csinálni mert kicsit pénzes megvenni készen. Persze a fontosabb dolgok meglesznek véve mint pl: izzók meg fűtők meg ilyenek. De az érdekelne hogy akik csinálták maguknak azok hogyan csinálták és a fény kibocsátó búrát mivel csináltátok meg, meg érdekelni hogy mit és hogy csináltatok. Akkor olyan izzó kell ami fűt is vagy hogyan tudom megoldani hogy meleg legyen neki??...mondjuk a gekkónak nem kell 25 foknál melegebbnek lennie az meg alapból megvan. A terrárium mérete: 80x45x45 lenne ez nagy 2 leopárd gekkónak vagy kicsi esetleg?:)

ilyesmit szeretnék csinálni csak nem ilyen magasat: [link]

A terrárium méretei jók lennének vagy legyen kicsit magasabb? Előre is köszönöm.


2010. szept. 8. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz körül néhány terrarisztikával foglalkozó portálon. Pl. az arachnidán. Igaz, hogy ők leginkább pókokkal foglalkoznak, de van náluk terráriumépítő topic, és sok hasznos, praktikus, olcsó tipp. 2 gekkónak jó ekkora terrárium.
2010. szept. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2010. szept. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat....de várok még ha valaki tud segíteni.
2010. szept. 11. 14:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Terrárium tetejére raksz egy rácsot, aztán arra teszed a lámpát kívülre, nekem úgy van és felfűti olyan 28 fokra egy kis izzó. Mert hát ugye az izzó elég forró amikor világít.
2010. szept. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szóval így:

[link]

2010. szept. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké köszi szépen a válaszokat.:):)
2010. szept. 18. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!