Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » SOS! Kisfiam felhozott egy...

SOS! Kisfiam felhozott egy gyíkot a játszótérről, de KISZÖKÖTT a zacskóból, csak le akartuk fényképezni. Panellakásba hogy tudom elfogni? Van valami tapasz, mint a csótánynak amire ráragad?

Figyelt kérdés
Mit szeret? Hogy kapjam el? A konyhaszekrény pultján volt egy zacsiba, onnan hová mehet? Valószínű lement a szekrény oldalán. De fel nem tud mászni, ugye? Csak a földön kereshetjük? Vagy fújjak itt -ott be valami Írtóval?
2010. szept. 22. 20:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
87%

bocs de ezt nem lehet kihagyni:


"Kisfiam felhozott egy gyíkot a játszótérről"


kérd meg a kisfiadat, hogy fogja meg és vigye le XD


Na viccen kívül, ügyesnek és gyorsnak kell lenni. és persze óvatosnak is, hogy ne nyomorgassátok meg véletlenül!

2010. szept. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Oh hát ez kellemetlen nem irigyellek. Arra készülj fel, hogy ma már biztos nem lesz ugyanis bárhova mehetett. De ne aggódj ártalmatlan, bántani nem fog. Próbáld átnézni a konyhát de tényleg mindent és ne egyedül csináld (nehogy vissza szökjön arra a helyre ahol már nézted), győződj meg róla, hogy biztos, hogy nincs a konyhába. Ha tuti nincs ott zárd be a konyhát, hogy ne is mehessen már be. Ezt szépen meg kell csinálni minden helyiséggel. Kizárásos alapon. Egyszer csak elfogynak a helyiségek :) Én a kígyómat mikor elszökött mindig így kerestem meg. De anya végig szekált, hogy Ő elköltözik ha nem lesz meg estére és nem alszik itt :D Félt tőle szóval nálunk mindig 10-15en keresték a kígyót ismerősök. :D Sok sikert :)
2010. szept. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

fúúj miért akarod megkínozni? ne fújd már le szegényt ez csak egy gyík... ha nyitva hagyod az ablakot résnyire, kiterelheted


falra mászik, amúgy én Egyiptomban élek, itt gyakori a gekkó a falakon meg mindnehol nem áralmasak de megeszik a rovarokat, még jó is. Engem nem zavarnak.


Ha megölsz egy védett állatot, az még ha enyhe is, de bűncselekmény. Az itteni üzenetedből a honlap üzemeltetője az IP címedből be tud azonosítani.

De ha nem is félelemből, de nem kell állatokat kínozni...kezdjük ott, hogy be se keleltt volna fogni.

2010. szept. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Itt még nincs fűtés, de van itthon hősugárzó, talán az jó lesz.
2010. szept. 22. 20:37
 15/24 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ha egyszerűen nyitva hagyod éjszakára az ablakokat, akkor elmenekül, holnapra már híre-hamva sem lesz.
2010. szept. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Persze jó ha kimenekül, ha tudom hogy tényleg elmegy. De ha nem látom, akkor meg nem tudom hogy elment, na mindegy majd lesz valami.
2010. szept. 22. 20:56
 17/24 A kérdező kommentje:
Na, elnézést mindenkitől, de közben megjött a férjem és kiderült Ő engedte el. Az előszobába találta és levitte a ház elé. Azt hitte csak beszökött a lakásba, mert nyitva volt minden ablak.
2010. szept. 22. 21:11
 18/24 anonim ***** válasza:

Ekkora hacacáré egy kis gyík miatt... Tanultál belőle: gyerek ne szedje össze az állatokat és felhívod aput hátha ő van a dologban.

Ez kész:DD Lefújni egy gyíkot. Piszok emberséges vagy.

2010. szept. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Hát én mindjárt sokkot kapok! Ilyen embereket! Idemásolom valaki kommentjét, mert ő nagyon szépen megfogalmazta, én is pont ezt mondanám, DE NEM ILYEN SZÉPEN!

"Miért akarod megölni? Elég barbár megoldás, elvégre ti vittétek fel, nem ő akart, és nem veszélyezteti a testi épségeteket - erre ki akarod irtani... Fogjátok meg és vigyétek le az udvarra, ahonnan jött holnap, amint meglesz."

2010. szept. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bocs nem olvastam végig, de már látom, hogy minden jóra fordult. Mégiscsak jól van elrendezve ez a világ!
2010. szept. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!