Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » SOS! Kisfiam felhozott egy...

SOS! Kisfiam felhozott egy gyíkot a játszótérről, de KISZÖKÖTT a zacskóból, csak le akartuk fényképezni. Panellakásba hogy tudom elfogni? Van valami tapasz, mint a csótánynak amire ráragad?

Figyelt kérdés
Mit szeret? Hogy kapjam el? A konyhaszekrény pultján volt egy zacsiba, onnan hová mehet? Valószínű lement a szekrény oldalán. De fel nem tud mászni, ugye? Csak a földön kereshetjük? Vagy fújjak itt -ott be valami Írtóval?
2010. szept. 22. 20:09
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
AMúgy félsz a gyíkoktól?
2010. szept. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Most komolyan ... máskor inkább ne vigyetek fel semmit, hogyha inkább kiírtod minthogy "megmentsd". Nem ő akart felmenni, sem kimászni, simán menekült. Te is ezt tennéd, nemde?! Ha rámászik a gyerekdre akkor maximum megsikizi, mert totál ártalmatlanok az emberre. -és a legtöbb védett, úgyhogy ne öld meg -.-"
2010. okt. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Ádám Zoltán válasza:
én a 2 dikra az első oldalon szeretnék szolni a gyík hiddel harap... kiskoromban megfogtam 1 et és leharapta a bört a kezemrol figyáznikell vele óvatosan nagyon agresszivak is lehetnek 12/l
2010. nov. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
wárni kell hogy meglássátok és utána elkapni miis jártunk már igy
2012. jan. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!