Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen hüllőt vegyek?

Milyen hüllőt vegyek?

Figyelt kérdés
Lány létemre imádom a hüllőket szeretnék venni valamilyet de nem tudom milyet, habár vannak elképzeléseim pl:kaméleon, gekko vagy teknős. Nekem az lenne igazán fontos hogy ne legyen olyan nehéz a tartása és hogy ne azt csinálja hogy egésznap eszik meg alszik hanem hogy felismerjen, emberbarát legyen talán ha van ilyen még szeressen is? Ha tudtok ilyen barátságos hüllőfajtát akkor kérlek adjatok tippeket.
2011. jún. 4. 23:32
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Krokodil az túl nagy falat lenne és akkor inkább zöldleguánt vennék de az is gázos, és anyum nem engedné meg (még csak 16 vagyok és családommal élek), de a jemeni sisakos kaméleonon gondolkozok csak ha jóltudom sajna 1-2 évig él fogságban:(

de ez az agáma cucc is tetszik:)))

2011. jún. 8. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!