Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy átlag ember...

Hogyan lehet egy átlag ember vámpír? Van egy ismim és nagyon gyanús hogy az.

Figyelt kérdés
2009. szept. 10. 16:00
1 2
 1/18 anonim válasza:
70%
Az egy betegség valójában....nem úgy kell elképzelni,hogy kinő a foga a srácnak,hanem ténleg van ilyen betegség,hogy vért kíván az ember..de különben könnyen lehet miről gondolod,hogy az?
2009. szept. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
Hidd el hogy nem az.
2009. szept. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Mik a tünetei?:)
2009. szept. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Aki vért kíván az nem beteg hanem aberrált.

A betegség meg amire gondolsz az a porfíria, de az nem abból áll, hogy az ember vért akar inni. Hanem a hemoglobin egyik alkotórésze, a hem kialakulása sérül. Ehhez a folyamathoz számos enzim szükséges, melyek a májban illetve a vörösvértestekben helyezkednek el. Van egy fajtája ennek a betegségnek aminek a tünetei lehetnek : fényérzékenység, a napfénynek kitett területek igen hamar kipirosodnak, leégnek, sokszor hólyagok is kialakulnak. Jellemző még, hogy a ruhával nem fedett bőrterületek barnás elszíneződése.

Ezzel most nem okoskodni akartam csak tisztázni, hogy mi is ez a betegség...


A barátod meg hidd el tuti nem vámpír...

2009. szept. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%
Vámpirok nem léteznek ez 1 f*szság..egyébként én megcsináltattma a 2 szemfogam nagyra, mert jól néz ki, de nem hiszek az ilyen dolgokban
2009. szept. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem tényleg vámpir vigyázzá hova lépsz, ne léégy roszkor rossz helyen
2009. szept. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nem nagyon megy fényre nem eszik,furán viselkedik.

De hogy lehet ilyennek lenni?

2009. szept. 10. 19:34
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Én dettó ugyanilyen vagyok. Az Alkonyt c. film után meg is vádoltak, hogy vámpír vagy XD jót röhögtem :D Mert nagyon fehér a bőröm, aranyszínű a hajam és a szemem is hasonló (annyi, hogy nekem van még egy kékes beütése) Ja meg alig vagyok napon, picit érzékeny vagyok rá (ez az egyik oka annak, hogy ennyire fehér vagyok) és utálok enni. Haverok sosem látnak enni ezért is gondoltak ők is erre. Meg szinte alig alszom. Van, hogy 3 napig is képes vagyok fent lenni, utána meg elég egy 3 óra alvás és kezdem előröl :D (Mondjuk én egész eddigi életemben ilyen voltam) A vér ivásra viszont nem vágyom XD

Hidd el vámpírok nincsenek. Bármennyire is jó lenne :)

2009. szept. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy betegség tünete.Fény érzékeny.
2009. szept. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
vagy egyszerűen nem szeret napon lenni,mint én
2009. szept. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!