Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A leopárd gekkómnak csontpuhul...

Hulko Csaba kérdése:

A leopárd gekkómnak csontpuhulása van mit csináljak? (gyorsan kéne a válasz)

Figyelt kérdés
2013. okt. 23. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:

És ezt miből gondolod? Eltört a lába, vagy mi?


Alapvetően a tartásához szükséges egy hüllős UV-s lámpa, és kalcium vagy egyéb vitaminpor.

2013. okt. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
UV-B lámpa,Sera Reptimineral C vitaminpor!!
2013. okt. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Költeni kell rá.A fentieket be tudod szerezni állatkereskedésekben és ott tanácsot is tudnak adni.
2013. okt. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A nagytestű kutyámnak van csontritkulása (ösztoporózis).Valamilyen vitamin port kapott,de nagyon drága.
2013. okt. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat már jobban van onnan tudtam meg hogy csont puhulása van hogy nem tudta megrágni a tücsköt és az meg ki mászott a szájából amikor el kapta,utána megfogtam a száját kétoldalról és óvatosan megnyomtam és össze lehetet neki nyomni(nagyon) uttána megfogtam a másikat és megismételtem ugyanezt annak már nem lehetet ojan nagyon összenyomni innen tudtam meg, ja és alig birt járkálni csak vizet ivott és ment vissza a buvóhelyre aludni
2013. dec. 1. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!