Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Soroljatok fel lécci olyan...

Soroljatok fel lécci olyan hüllőket amik otthon tarthatók, nem teknősök és kígyók, valamint nem igényelnek napi nemtudomhány órás törődést!?

Figyelt kérdés
Azért mert még sulis vagyok és nem akarom hogy az legyen hogy a szomszédot kelljen minden nap átrángatni hogy agyjon neki enni. Tehát ha reggel 5 és 7 között el lehet intézni a reggeli, és este 6-8 közt esti etetést akkor jó...

2014. aug. 4. 14:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Leopárdgekkó!Én azt tartom és ezek nagyon minimális törődést igényelnek,szinte csak víz,és pár naponta kaja kell nekik,amugy végig aludják az egész napot.mondjuk ha veszel hozzá egy társat neki akkor szerintem abszolút nem kell vele törődni.
2014. aug. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Kedves 9! Én nagyon szívesen foglalkoznék vele, reggel 5-7 között valamint délután 6-10-ig. Az sem lenne baj ha nem lehet nyáron 3 hetes nyaralásra magammal vinni, mert akkor megkérek egy családtagot hogy etesse meg vagy ilyesmi. Amúgy meg szó sincs arról hogy nem akarok vele foglalkozni...
2014. aug. 13. 12:37
 13/13 anonim ***** válasza:

ha kezdő vagy a legideálisabb neked a leopárd gekkó.

vagy ha egzotikusabbat szeretnél akk. itt egy pár:

nappali gekkó,vitorlás gekkó,görög teki,vöröstorkú anolisz

(a görög teki nem vízi)

ezek a terráriumi állatok amik neked valók

2015. aug. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!