Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen teknősfajtákat ajánlaná...

Milyen teknősfajtákat ajánlanátok? És kb mennyibe kerülnek ezek a fajták? Mileyn nevet adnátok neki?

Figyelt kérdés
12 vagyok, lány. Már volt egy teknősöm, aki 1 és fél évig volt a kisállatom. Sárgafülű ékszerteki volt, és lány (neve: Lili). A teknősnek egy szélesség: 50 cm/hosszúság: 85 cm helyet tudnék biztosítani. Nagyobbat nem!!!! Várom a válaszokat! :)
2010. máj. 5. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:
ha nekem lenne teknősőm Mangoo-nak hívnám:)
2010. máj. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én az ékszerteknőst ajánlom,szívós faj.Viszonylag olcsó is (2000-3000 Ft).Nagyon aranyos állatok,nekem is van kettő :) Görög teknőst semmi estre se vegyél,ritka,veszélyeztetett faj,és sajnos egyre többet tartják.A nevét meg majd döntsd el te,sok név illik egy teknősre,tulajdonságai alapján találó nevet lehet neki adni :)
2010. máj. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!