Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tanácsoltok? Patkányt...

Mit tanácsoltok? Patkányt szeretnék venni, de a szülők nem engedik.

Figyelt kérdés
(2 nőstényt szeretnék) mit tegyek, ha a szülők irtóznak a látványától? Szerintem nagyon aranyosak és semmivel nem különb más állattól. Pl sün Nekem egyszerűen szükségem van rájuk, de nem engedik... ha meg hazaállítanék vele, az állatokkal együtt anyum úgy kirakna a házból hogy csak na. A másik meg, hogy bizalma mégúgysem lenne felém. Most sincs, mert én mondom neki, hogy a szobámban lenne, nem szabadon a házban. Nem is kéne kapcsolatba lépniük egymással... de nem hiszi el. Ki is mondta, hogy nem bízik bennem. Legyőzhetné a félelmét is, ha megengedné.. de hiába soroltam fel neki megannyi érvet.. ő fél tőle, ezért nem engedi.

2023. márc. 24. 20:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%
Nincs szükséged rájuk, csak szeretnél. Nem engedik. Majd lesz, amikor saját lakásba költözöl. Nincs az már olyan messze.
2023. márc. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
97%
Sajnos úgy tűnik hogy most nem lesz patkányod. Majd ha egyedül élsz akkor tartasz. Ha valaki irtózik tőlük, az nagyon nem fog megváltozni..
2023. márc. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%
Tanulj szorgalmasan, lesz egy jó állásod, saját lakásod és vehetsz pateszokat.
2023. márc. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%
Mivel még véljük élsz az ő döntésük is számít, sőt nagyon is döntő szerepet töltenek be ebben az esetben.Nem te fogod az állatoknak megvenni a dolgaikat hanem a szülők.Az pedig,hogy patkányokat szeretnél nem lenne szimpatikus a legtöbb embernek,mert a patkányokról nem szél dolgok jutnak eszébe az embernek.Az pedig,hogy nem lép velük kapcsolatba nem feltétlenül igaz hiszen látja őket amennyiben a szobádban van,érti,hallja őket.Próbálkozz inkább másmilyen állattal,ha annyira szeretnél egyet vagy engedd el ezt a patkányos dolgot
2023. márc. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
62%
Költözz le hozzánk vidékre majd megtudod milyen gusztustalan állatok. Jagd terrierem nem győzi ölni őket.
2023. márc. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%

"Nekem egyszerűen szükségem van rájuk"

Bocs, de ez nem hangzik túl normálisan, megmagyaráznád, hogy miért is van "szükséged" patkányokra?

2023. márc. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
82%
Márpedig tiszteletben kell tartanod a szüleid akaratát, nem teheted meg, hogy áthágod a határaikat, csak azért, mert te azt akarod. Gondolj bele, mennyire egy önző gondolkodásmód ez. Amíg a szüleiddel laksz, nem lesz patkány, kész. Tekints rá úgy, mint motivációra a tanuláshoz, ami jó álláshoz és végül saját lakáshoz vezet, ahol annyi patkányod lehet, ahányat akarsz.
2023. márc. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem engedik, akkor nincs mit tenni. Amikor valakivel együtt laksz, akkor tekintetbe kell venni az ő kívánságát, álláspontját is. Én például tökre szeretnék egy kutyust (lakásba), de a férjem nem akar, így nem is lesz. Másik nagy vágyam egy nyuszi, arra azt mondta, oké, így az majd lesz.

Persze rossz, ha valamit nagyon szeretne az ember és nem lehet, de majd ha elköltözöl, akkor olyan állatot tarthatsz, amilyet szeretnél (és rendesen tudsz róla gondoskodni).

2023. márc. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el és akkor lehet patkányod.
2023. márc. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
48%

Költözz el, lehetőség szerint vidékre és még a szomszéd patkányait is etetheted. Annyi lesz, hogy nem fogod bírni őket csodálni.

Ui: jóhogy nem engedik! Remélem csam hirtelen fellángolás. Vegyél inkább egy teknőst, azzal biztos nem raknak ki az utcára.

2023. márc. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!