Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tanácsoltok? Patkányt...

Mit tanácsoltok? Patkányt szeretnék venni, de a szülők nem engedik.

Figyelt kérdés
(2 nőstényt szeretnék) mit tegyek, ha a szülők irtóznak a látványától? Szerintem nagyon aranyosak és semmivel nem különb más állattól. Pl sün Nekem egyszerűen szükségem van rájuk, de nem engedik... ha meg hazaállítanék vele, az állatokkal együtt anyum úgy kirakna a házból hogy csak na. A másik meg, hogy bizalma mégúgysem lenne felém. Most sincs, mert én mondom neki, hogy a szobámban lenne, nem szabadon a házban. Nem is kéne kapcsolatba lépniük egymással... de nem hiszi el. Ki is mondta, hogy nem bízik bennem. Legyőzhetné a félelmét is, ha megengedné.. de hiába soroltam fel neki megannyi érvet.. ő fél tőle, ezért nem engedi.

2023. márc. 24. 20:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
57%
Valószinüleg egy szerencsétlen állat, amit sok stressz fog érni, és hamar új gazdát kell találni neki. NEM jó ötlet engedely nélkül állatott vinni haza, amikor tudod, hogy félnek tőle. EZ az önzösség!
2023. márc. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%
Én csak jót teszek a patkányaimnak! Szépen nevelem őket!
2023. márc. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
86%
Amíg velük élsz ők döntenek, viszont megpróbálhatod megértetni velük hogy ez nem valami koszos, pestist terjesztő vérengző csatornaszökevény. Mikor patkányokkal mentem valahova (főleg állatorvoshoz meg előtte-utána beugrottam velük pár helyre ha már arra járok) sokan megrökönyödtek hogy patkááááááány? aztán mikor a várt vadállat helyett egy göndör bajszú macifejú kövér krumpli nézett vissza rájuk nagy gomb szemekkel rájöttek hogy ha megismered őket nagyon jópofa állatok, ha esetleg van lehetőség hogy szüleid találkozzanak kezes, szociális patkányokkal sokan megértik hogy semmivel sem undibbak mint mondjuk egy hörcsög vagy tengerimalac. Persze valszeg nem rohantok majd instant patkányért de hátha elindulnak affelé hogy megértsék ugyanolyan aranyos kis állatok mint a többi rágcsáló.
2023. ápr. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%
Pfujj. Én a pitonomnak rendszeresen veszek patkányt arra valók!
2023. ápr. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
86%
#24 eddig gondolkodtam, hogy gyakorin melyik a legkevésbé intelligens fajta válaszoló de úgy érzem ezt a kérdést most egyszer s mindenkorra megválaszoltad.
2023. ápr. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!