Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszi valószínű lábtörés:...

Hosszúhajú kérdése:

Nyuszi valószínű lábtörés: mennyi a teljes költség rendbe rakni?

Figyelt kérdés

nem saját. - mielőtt hirtelen reagálnátok, egy korábbi kommentben írtam a vadonban látott nyusziról. ha mégis befognám mennyi lehet egy ilyen költség? van saját törpenyuszim, de nem voltam sose ilyen helyzetben. írjatok saját tapasztalatot, árakat, milyen procedúrán kellett keresztül mennie, fáj-t e neki, megérte-e, szenvedett-e.... bármi!!!

így nem tudom megállapítani nyilván a baját, de láthatóan volt valami törés. mi a protokoll ilyen helyzetben? ultrahang, röntgen, műtét, sín, kórház, kontroll....??


https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kisemlosok__12547129..


részlet belőle:


furán fut, mert az egyik hátsó lábára ugyan ráállt, és ugrott is rajta, de mindig kicsit kibicsaklott alóla ( mintha korizna ) mikor mosakodott előre tudta nyújtani a lábát, tehát használta, csak épp rendellenesen tartotta. szerintem el lehetett törve egy ideje, mert kicsit hátrafelé állt.



jan. 24. 02:57
 1/1 anonim ***** válasza:
28%
Ezt hivjak termeszetes szelekcionak. Hagyd beken.
jan. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!