Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egér lehet amit hallok?

Boborja kérdése:

Egér lehet amit hallok?

Figyelt kérdés
a szobába feküdtem és neszt hallok a sarokból a szekrényt elhuztuk de semmi már két napja tart mi lehet?
2011. júl. 6. 01:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, hogy ilyen nagy bogár. Nekem is szokott mindig, először én is azt hittem, hogy egér. :)
2011. júl. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
simán lehet egér is de annak mondjuk van ürüléke és összerág mindent szal azt hamar észrevenni a bogár a valószínűbb ha nincs ürülék és rágás.
2011. júl. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21%
Az Átokból a kisfiú. ; )
2011. júl. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ürüléket nem találok a padló alatt létezik hogy ott van az egér?
2011. júl. 6. 01:57
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
lehetséges padló alatt persze de annak szaga is van 1 mert vizel 2 mert van egy bűzmirigye. de persze hogy lehet padló alatt ha valahogy be tud menni.
2011. júl. 6. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem érezni semmit alulról gondoltam hogy jön
2011. júl. 6. 02:08
 7/13 anonim ***** válasza:
13%
Egér lehet, ha nem ölöd meg, jön több is utána, és a bátrabbak a szekrény tetején, meg a karnison is fognak rohangálni. Vegyél egérfogó ragasztót! Lehetőleg mielőtt kidobod az egeret, verd agyon (a fertőzésveszély miatt tedd előtte zacskóba). Nem állatbarát élve a kukába dobni, úgy hogy rá van ragadva egy kartonlapra, bár ez a hivatalos változat. Ja és ha a kezedre megy a ragacs, csak lakkbenzinnel jön le.
2011. júl. 6. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
reggel megyek venni ragacsot köszi mindenkinek már megbolondulok az idegességtől úgy félek tőle
2011. júl. 6. 02:17
 9/13 anonim ***** válasza:
51%

Miért kell félni egy kis cuki egértől és miért kéne bántani őt??

Inkább fogd meg egy olyan egérfogóval, amivel nem esik bántódása, csak belesétál és bent marad. Olyat is lehet kapni. És tartsd meg háziállatnak, tedd egy ketrecbe vagy terráriumba.

Ha meg nem szeretnéd őt megtartani, akkor se öld meg! Miért kell bántani??

2011. júl. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Platypus ***** válasza:
75%

Az egérfogó ragasztónál nem létezik állatkínzóbb eszköz az eltávolítására. Felragad, aztán órákig ott vergődik, sokszor saját magukat rágják össze az egerek miközben szabadulni akarnak. A hagyományos rugós egérfogó egy pillanat alatt végez velük legalább. Az élvefogó+a rágcsáló deportálása egy egészen állatbarát megoldás.


De ha nem érzed a szagát, akkor nem valószínű, hogy egér. A vizeletük rettentő büdös. Lehet még csótány, vagy akár szú is a fában. Előbb nem ártana utánajárni mi is a problémád, mielőtt időt és pénzt pazarolsz rá, hogy megszabadulj valami teljesen mástól.

2011. júl. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!