Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mikor szoktak dobbantani a...

Mikor szoktak dobbantani a nyulak? Egyáltalán miért dobbantanak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
A baknyulak szoktak szex után, de nem tudom, miért.
2011. aug. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A hím nyulak akkor dobognak ha a nőstény tudatára akarják adni hogy ők az erősebbek.

A nőstények általában a félelem jele miatt vagy ők is ki akarják mutatni az erejüket. Volt már olyan hogy a nőstényt és a hímet összeraktam és a nőstény dobogott. Ezzel azt akarta jelezni, hogy nincs kész a párzásra! De volt már fordítva is, pont hogy készen volt a párzásra!

Általában azért dobognak mert vagy félnek vagy meg akarják mutatni hogy ki a főnök! :D

2011. aug. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
jol irja az elöttem lévö, azt az érzést akarja kelteni a másik nyul iránt,hogy dominánsabb nála ,párzáskor a bakok csinálják de néha tényleg a nöstény is csinálja.
2011. aug. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem csinálom elég gyorsan a vacsoráját, akkor igen nagyokat dobbant.
2011. aug. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk a fiú a dominanciáját mutatta ki így a lány felett. Egyszerűen "ledobogta". Akkor is dobbant mindkettő, ha nem tetszik nekik valami, például ha felveszem őket és ők ezt nem szeretnék. Mikor leteszem őket, akkor dobbantgatnak. Illetve akkor is szoktak, ha fel akarják hívni magukra a figyelmet.
2011. aug. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nekem 1 dobbantott amikor azon a napon 4-érevettem ki
2014. dec. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre a nőstény nyulam akkor dobbantot amikor veszélyt észlelt.
2016. aug. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!