Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem iszik a nyuszim?

Miért nem iszik a nyuszim?

Figyelt kérdés
A nyár vége óta van nyuszim, minden rendben vele, makk egészséges. Tud is inni az itatóból, nyáron ivott is sokat. Mostanában viszont kevesebbet iszik, mint a degum. A közepes méretű itatója van, és ha nem cserélném a vizet kb 2-3 hétig kitartana. Igaz, minden este elég nagy mennyiségű (min. egy nagy levél saláta, fél levél káposzta, egy levél kínai kel, 1-2 gerezd narancs, kicsi sárga- és fehérrépa, egy gerezd alma - persze nem mindig ezeket, sok mást is, de kb ez egy adag) zöldséget és gyümölcsöt kap. Lehet, hogy ezért nem iszik sokat? Napközben már nem nagyon marad zöldsége, így szinte egész nap száraz tápot eszik. Elég ez a víz neki? Kicsit aggódok.
2012. febr. 6. 22:29
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam, csak azért aggódtam kicsit. Köszönöm a válaszokat mindenkinek. Igyekszem mindenre odafigyelni, bár ellentétes forrásokat találok. A narancs több helyen kifejezetten adható gyümölcsként van feltüntetve, máshol meg szinte mérgezőnek. De szereti :)

A tápot viszont lehet visszább veszem, úgyis drága :) És nem kéne, hogy elhízzon.

2012. febr. 7. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!