Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy érjem el a szüleimnél,...

Hogy érjem el a szüleimnél, hogy megengedjék, hogy haza hozzak egy hörcsögöt?

Figyelt kérdés
Tanárnőmnek született 9 kis dzsungára töpehörije és ingyen adja őket *w* minden álmom egy hörcsög volt csak ha megkérdezném azt mondanák erre h persze mindent megkapsz tőllünk ez igaz mindent csak nem olyat amire vágynék :'( hazahozzam és kész? de akkor lehet hogy odaadják a macskának igen ezt el is felejtettem van egy szobacicám meg kint 2 papagájom mit csináljak sürgős!!!Apám először azt mondta rá hogy ide nem jön hörcsög mert büdös meg minden és a macska meg elkapná és ha a polcra teszem?arra nem godol meg h nincs helye meg bla bla bla... a szülők egyforma válaszai. -.-
2012. febr. 8. 16:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Akkor a macskát takarítsd ki a szobából, nehogy baj érje a kis hörit!!!!
2012. febr. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ezeket olvasva, nekem is megjött a kedvem a hörcsögtartáshoz, megint.

Amit már előttem is írtak, hogy tényleg nagy terráriumot kell neki szerezni, ami nem drága mert fogsz pár üveglapot méretre vágod, és összeragasztod, esetleg csinálsz neki egy keretet. Az lenne az első amit újat kellene csinálni, mert nekem is csak egy kicsi 80x35 ös volt. Ami nagyobb mint amit mondanak hogy elég, de akkor is kevés.


MAga a terület elég lett volna, ha csak szaladgálásra van. Persze nem csak arra kell.

Ott a ház ami már negyedét elfoglalja, kerék is helyigényes. A sok cső, mászóka, és sorolhatnám.

Futkározni már nincs is helye, szinte.


Am nem hülyeség az, hogy egyedül kell őket tartani.

Akinek több van 1 helyen úgyis tapasztalja a nem kívánt mellékhatásokat.

Azonos neműek között hajnalba véres csaták, különbözőek között meg a rengeteg utód, amiket enm tudsz csak úgy elajándékozni.

2012. febr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

előző válaszoló!

köszönöm végre egy olyan aki egyetért velem (én vagyok az aki egy ilyen iszonyat hosszú választ írtam)

tényleg a lényeg az hogy nagy tere legyen a futkározásta... hamár rászánod magad a hörcsögtartásra akkor tegyél is meg mindent a hörcsögöd érdekében!!!

a második ami télleg nagyon fontos az az hogy nagyon nagy átmérőjű legyen a futókereke (ezt már leítram)

2012. febr. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!