Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpe nyuszim éjszaka tépi...

A törpe nyuszim éjszaka tépi a rácsot mit csináljak hogy abba hagyja?

Figyelt kérdés
A letakarásos módszer nem jött be. Valamit tudtok még esetleg tanácsolni ?
2012. febr. 9. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
kend be erős pistával:DDD am nem tudom, tengerimalacom is csinálta, de ha rászóltam abbahagyta egy darabig
2012. febr. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engedd ki, akkor nem fog unatkozni. Mert unalmában csinálja ezt.
2012. febr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2012. febr. 10. 13:40
 4/6 anonim válasza:

Még véletlenül se engedd ki, ne is simogasd meg, ne is adj neki enni, ugyanis akkor rögtön megtanulja, hogy ezzel el tudja érni a célját, és az életben nem fogod tudni leszoktatni róla. :)

A legjobb, ha tudomást sem veszel róla. Ha megoldható, tedd át egy másik helyiségbe, vagy takard le (persze kapjon azért levegőt), vagy ha ezek sem használnak, vegyél füldugót. Aztán már csak türelem, türelem, és ha rájön, hogy nem megy ezzel semmire, abbahagyja.

Illetve én még azt csináltam, hogy mielőtt kimentem hozzá/megreggeliztettem, zenéltettem a telefonom (mindig ugyanazt a dallamot) még hétvégén is, és így megtanulta, hogy amíg nem hallja ezt a hangot, a feje tetejére is állhat, úgysem történik semmi. Később már nem kellett zenélni sem, szépen leszokott a ketrecrázásról.

2012. febr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi ! Remélem le fog szokni róla
2012. febr. 10. 21:23
 6/6 anonim ***** válasza:
vegyél neki üvegterráriumot. akkor nem tudja rágni. lehet olyat venni, ami elég magas ahhoz, h ne érje el, és csak a teteje rácsos
2012. febr. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!