Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy tapasztaltátok? A törpehö...

Hogy tapasztaltátok? A törpehörcsög mennyire kelendő dolog? Akiknek van törpehörcsöge, sikerül hamar ajándékozni őket?

Figyelt kérdés
Nem azért írtam, hogy sikerül, mert ennyire meg akarok szabadulni tőlük, hanem mert nem engedte kiírni, hogy mennyire tudjátok hamar elajándékozni őket:)
2009. jún. 7. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem van 2 dzsungi hamar elkel! Hát kunszent felé nagyon ,,elkapkodják" De ha nem sikerülne,le lehet adni az állat kereskedésbe és még pénzt is keresel!:)
2009. jún. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mármint a kicsik hamar elkelnek első voltam^^
2009. jún. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia. Nekem 7 kis krapek szuletett.... sajnos nagyon nehezen kapok nekik gazdit... de erdemes mindent vegigjarni... es ha nem megy, meg mindig ott vannak a kisallatkereskedesek, ott beveszik a gazdatlan horiket.
2009. jún. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!