Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyuszik télleg büdösek?

A nyuszik télleg büdösek?

Figyelt kérdés
Már régóta szeretnék egy nyuszit,de anyukám nem engedi hogy tartsak mivel hogy szerinte a nyúlak büdösek.Már kutatam weblapokat is,amelyekben az állt hogy nem büdösek,sőt,ki fejezeten tiszta állatok,de nem hisszi el...

2012. ápr. 16. 17:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Rendesen takarítva nem..A bak nyuszi,miután ivarérett lesz büdösebb a bogyója és a pisije.Ez igaz.
2012. ápr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
téllek :D
2012. ápr. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát, én 2-3 naponta takarítom a bak nyuszimat, de még így is érezni a szagát, bár nincs ivartalanítva. Műtét után biztos kevésbé lenne büdi, de így néha elviselhetetlen a szaga, mikor suli után bemegyek a szobámba. De már hozzászoktam, sűrűbben takarítani sajnos nincs időm.
2012. ápr. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát én kb 1-2 naponta takaritanám,bár,egyhéten 3x van 7 órám,igy lehet hogy egy-kétt nap kimaradna,de ha bak nyuszit vennénk akkor ivartalanítanám :D
2012. ápr. 16. 18:14
 5/16 anonim ***** válasza:
Bak nyuszim van, eleinte nem volt büdös, aztán amikor ivarérett lett, elég büdi lett a pisije. Ivartalanítás óta megint semmi szaga nincs. Egyáltalán nem büdös, sőt! Nagyon tiszta állat!
2012. ápr. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

18:12-es vagyok

Anyum alapból nem szereti az állatokat és ezt azt hiszem még enyhe kifejezés, szóval minden kis koszra, szagra ugrik ami a nyuszival hozható össze, 1 hetem van, hogy kivigyem mamámhoz. Pedig annyira imádom a nyuszikámat :( És olyan okos, szófogadó, de nem lehet meggyőzni anyut. :'(

2012. ápr. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Utolsó,nem akarod ivartalanítani?Úgyse maradhatna?Bár annak is megvannak a veszélyei..
2012. ápr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nincs rá most fedezetem, az összes megspórolt pénzem az oltásra ment el és még lesz 2 ebben az évben. /fiatal nyuszi, most kapta az első oltását, aztán egy hónap múlva ismétlő, majd novemberben/ Anyum nem hajlandó semmit rákölteni a nyunyura. A kajáját, az almot, a szénát, az oltásokat is én állom. Azt mondta, hogy egy fillért sem áldoz rá. Nem vagyok felelőtlen gazdi, mielőtt valaki ezt írná, mert semmiben nem szenved hiányt, mindent megkap, sőt... :) De ajándékba kaptam egyik szomszédunktól cserébe, mert megtaláltam a kiszökött nyusziját.
2012. ápr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ja ,értem.:/ Én anyum se nagyon rajong az állatokért,messziről szereti őket,de nem itthon.De a nyuszimat már megszerette..:)

( Régebben meg karácsonyra kaptam egy kis patkányt rokonoktól,régi vágy volt,hát látnod kellett volna az arcát...:D Persze megtartottam,de nem rajongott érte.)

2012. ápr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az én ivartalanított bakomnak nagyon jó illata van, imádom :D
2012. ápr. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!