Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyuszik télleg büdösek?

A nyuszik télleg büdösek?

Figyelt kérdés
Már régóta szeretnék egy nyuszit,de anyukám nem engedi hogy tartsak mivel hogy szerinte a nyúlak büdösek.Már kutatam weblapokat is,amelyekben az állt hogy nem büdösek,sőt,ki fejezeten tiszta állatok,de nem hisszi el...

2012. ápr. 16. 17:58
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm minden válaszolónak, de sajnos igy se lehet nyuszim.
2012. ápr. 16. 20:49
 12/16 anonim ***** válasza:
Az óráid számának mi köze van az állat kitakarításához, ami cirka 5-10 perc? Neked nem való kisállat még. Majd megérsz rá!
2012. ápr. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Aranyos vagy, hogy ennyire rajongsz a nyuszikért, és én anyukád helyében meg is engedném, de csak egy feltétellel!!!! Ha előbb megtanulsz helyesen írni!!! :)

És, hogy a kérdésedre is válaszoljak, a nyuszik nem büdösek! A bakokat érdemes ivartalanítani, mert egy idő után van szaga a vizeletüknek, de ha rendszeresen van takarítva, 1-2 naponta, akkor nem szabad, hogy szaga legyen. Persze nem kell az egész ketrecet naponta kisúrolni, a nyusziwc-ben lévő almot kell csak kicserélni. Mivel nem kell az egész ketit bealmozni. A ketrecet elég hetente átmosni. Aki erre nem tud magának időt szakítani, az ne tartson állatot!

2012. ápr. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
nekem nőstényem van,és NEM BÜDI!!!
2012. ápr. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
22:23 as válaszolo:Azér nem irok helyesen mer diszlexiás vagyok,de törekedek arra hogy hehyesen írjak,de még hogy hozzá tenném: a gépröl a betük fele levan kopva ><"
2012. ápr. 19. 13:13
 16/16 anonim válasza:
Hát,zárt és tömör helyen eléggé büdösek,viszont szellőzött,tiszta és higiénikus helyen nem.Ha hetente vagy 5 naponta takarítjátok az a jó.Ha törpenyuszit szeretnétek venni akkor hetente kell figyelni a bűzmirigyeit mert különben nagyon elbüdösödnek.Ha házinyulat akartok venni nincs semmi vész.Csak az éves forgács és az ürülék a büdös,ha takarítjátok és szellőzött helyen van akkor nem büdös.
2012. máj. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!