Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Utalhat-e vemhességre az,...

Utalhat-e vemhességre az, hogy a nőstény nyuszimnak hullik a szőre, vagy az, hogy mostanában nagyon ideges és állandóan felborítja a vizesedényét?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 27. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A vizes edényüket szerintem mindig felborítják, azért kell kikötni, vagy, mi egy tégla darabot tettünk bele. elvileg akkor lesz nyuszi, ha már fészket csinálgat magának, de az sem 100 %, mert az is szokták csinálni ösztönből.
2008. ápr. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem nagyon vannak látható jelei a vemhességnek. Az enyémen azt figyeltem meg, hogy amikor vemhes nem szereti ha piszkálom. Nem jön oda hozzám, hogy simogassam meg, nem igényli azt, hogy foglalkozzak vele.
2008. máj. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló vagyok! Bundaváltás miatt hullhat a nyuszid szőre!

Ha nem múlna el egy idő után vagy nagyobb területekről hiányozna láthatóan a nyuszi szőre akkor keresd fel az állatorvost!


Egyébként az idegesség utalhat a vemhességre, de 31 nap után úgyis kiderül majd : )

2008. máj. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor tüzel a nyuszi van, hogy a hasáról tépi a szőrt a fészeképítéshez. Nem tudom, hogy nálad erről van,e szó, vagy vedlésről. A mi nyuszikánk nem cseréli soha intenzíven a szőrét, de ezt biztos fajtája is válogatja. Lehet kapni a ketrecre erősíthető itatót. Szerintem próbáld ki! Nem lesz minden csurom víz, és édes látvány, ahogy a nyelvével nyomkodja:)
2008. szept. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!