Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tapasztalt házi egér tartók!...

Tapasztalt házi egér tartók! Hogyan tartjátok az egereteket (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
sokat olvastam már utána, de mégis szeretném tapasztalt emberektől megkérdezni, hogy ti mit adtok neki enni, miben tartjátok, milyen játékaik vannak, hányan. a héten szeretnék venni egeret, ketrecben és legalább két nőstényt, forgáccsal, itatóval(olyan szopizós izével:D), magos egérnek való táppal amihez kis zöldséget és tejterméket adok, a játékokkal még tanácstalan vagyok.

2012. aug. 13. 19:33
 1/3 Bogika53 válasza:
Játéknak tökéletes a vécépapírguriga, kicsi kartondoboz!
2012. aug. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem is két lány van! Magokat szeretik, diót, almát, sajtot, de napraforgómagot ne nagyon sokat mert attól elhíznak. Amikor megkaptam az elsőt és rá két héttel a másikat, azthittem az elsőre, hogy megnőtt, de csak dagatt lett szegényke, szal ésszel kell adagolni a kaját, mert addig esznek ameddig lássák. A vizet elég gyakran kell cserélni, ha "szipós izét" raksz az jobb, úgy nem koszolják be a vizet. WC papír gurigát nem ajánlom, belepiszkítanak és elég büdös. Száraz kenyeret lehet még nekik berakni, azon szeretik koptatni a fogukat, csak este elég hangos :D Valamit tegyél be nekik, amin mászkálhatnak, nekem faág van benne, de azt mindenki izlése szerint, meg egy házikót, abba szeretnek összebújni :)

Remélem tudtam segíteni! :)

2012. aug. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én sokmindent adtam amit csak kívántak szinte...nekik való magkeveréket,almát,ropit,pici szárított kenyeret,sajtot :)

havonta barkácsoltam nekik játékot...volt létra,mérleghinta,mászóka mikor mi jutott eszembe :)

2012. nov. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!