Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A kísérleti patkányok lehetnek...

A kísérleti patkányok lehetnek veszélyesek?

Figyelt kérdés
Egy barátom talált egy "laborszökevényt", halálán volt, de helyre fog jönni. Viszont fél és néha harap. Én arra gondolok, hogy ki tudja milyen laborból szökött és mi van a szervezetében... vagy azért az ilyenekre figyelnek, hogy ne legyen valami életveszélyes kórokozó az állatban?

2012. szept. 9. 16:16
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Először is győződj meg róla hogy valóban laborpatkány e.

Ha igen akkor mielőbb szabaduljatok meg tőle, mert ezeken az állatokon általában olyan elemeket tesztelnek amik emberre olykor olykor veszélyt jelenthet

2012. szept. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
honnan tudod, hogy laborból szökött meg? nem csak laborban élnek patkányok
2012. szept. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
istenem szegényke.Nem tudom,de kinyírnám az összes rhadék tudóst akik állatokon kísérleteznek.Szerencsétlen szegény állatok
2012. szept. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Utolsónak igaza van. Én is undorodom az állatkísérletektől. Szégyen, hogy az emberek azt hiszik, hogy mindent megtehetnek. :(


Szerintem mutasd meg állatorvosnak és mondd el, hogy hol találtad. Amúgy honnan tudod, hogy laborból jött?

2012. szept. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Tudom hogy laborpatkány mert fehér, és ott a laboros színjelzés a hátán.
2012. szept. 9. 16:30
 6/28 anonim ***** válasza:
Vigyétek be az ÁNTSZ-hez.
2012. szept. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Előzők:


Én sem szeretem,hogy kísérleteznek rajtuk, de valamiken tesztelni kell a gyógyszer stb... melyik jobb? Ha egy ember hal meg, vagy egy patkány? Amúgy meg gondolj bele: te is eszel malacot, borjút,csirkét stb... -ott is megölnek egy állatot...

2012. szept. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
84%
Szegényke, szegényke... Majd akkor is erre gondolj, amikor a gyereked életét ezeken a szegénykéken letesztelt gyógyszerekkel mentik meg. Vagy ajánld fel saját magadat kísérleti lényként. Gondolkozz b+.
2012. szept. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Milyen jel van rajta, WS? Mert akkor Will Smith laborjából szökött el aki zombi vakcinát tesztelt rajta. Nem lennék a helyedben.
2012. szept. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:

Hát igen... látod ha kevesebb hasonló gondolkodású ember lenne mint te akkor nem halnának sorra szegény állatok.

Azért vagyunk emberek,hogy ne állat módjára gyilkoljuk szegényeket.A kísrletezésről meg annyit,ha a tudósok olyan marha okosok akkor kitalálhatnának más megoldást is a tesztelésre.

Egyébként én vega vagyok.Nem eszem semmi állati eredetű dolgot épp ezért.

2012. szept. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!