Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért rágja a csincsilla a...

Miért rágja a csincsilla a ketrec rácsait?

Figyelt kérdés
Van bent nekik fogkoptatásra való fa és rágórúd is.
2009. aug. 28. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ki akar jönni vagy unatkozik
2009. aug. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bibi05 ***** válasza:
Biztosan ki akar jönni az egy börtön neki szerintem ha nincs vezeték vagy valami olyan amiben kárt tehet vagy az ő benne akkor kiengedhetnéd naponta többször is na jó ám az neki szegénykém.Csak őt sajnálom.....szenved
2009. aug. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sokat szoktam velük foglalkozni ezért nem hiszem h unatkozik és kiszoktam engedni őket kb. 2 naponta legalább 1x.Ja és köszi a tanácsokat. ;)
2009. aug. 28. 18:22
 4/7 A kérdező kommentje:
Sokan tartanak csineket sztem ha olyan nagy bűn lenne nem engednék h tartsak az emberek hobbiállatként.
2009. aug. 28. 18:26
 5/7 anonim ***** válasza:
2naponta egyszer kiengedni kevés! A többiek is erre gondoltak, nem pedig arra h engedd szabadon őket! Ezeknek az állatoknak nagy hely kell, nem egy kis ketrec! Esetleg hagyd nyitva a ketrecajtót, h akármikor kijöhessen! Jobban fog szeretni is érte, hidd el!
2009. aug. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
oks kössz h írtál.
2009. aug. 28. 19:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, ahogy a többiek írták, ki akar jönni. Nekem pl folyton pengeti a rácsokat és ez szinte minden éjszaka így van.

Ilyenkor próbálj meg valami új finomságot (pl mazsola, vagy egy kis fa, papírdarab) bedobni. (Földimogyorót, olajos magvakat soha!)

Ilyenkor nekem elhallgatnak, ha nem tudom kivenni őket. ;)

2010. jan. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!