Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » MI a véleményetek a Tapsi...

MI a véleményetek a Tapsi Rabbit tenyésztőfarmról?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat.

#TapsiRabbit
2013. júl. 2. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:
én nem ajánlom őt nem szép nyuszijai vannak nincsenek kezelve kokcidiózis ellen se pedig az fontos ha megnyitod az ott írja hogy most nem áll fényesen az állomány mert sok elpusztul a melegben egy normális tenyészetben ilyen nem fordul elő mert gondoskodnak a hűtésükről ez nem tenyészet hanem csak szaporító a tenyész nyusziknál nincs feltüntetve honnan melyik tenyészetből származnak de ahogy elnézzem szerintem nem is onnan származnak a színekhez nem ért.A várható alomnál oda van írva hogy nem lesznek fajtatiszták egy normális tenyésztő nem pároztat keverék állatokat ha ennyiért akarsz nyuszit venni akkor keress rá a bubble bunny hobbi törpenyúl tenyészetre most ott vannak ennyiért eladó nyuszik és nagyon becsületesen csinálja a dolgokat
2013. júl. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

aha,csak a bubble bunny szegedi ez meg nagykanizsai,közlöm veled nincs kedvem,se pénzem négy órát autózni egy nyusziért.

:-)

2013. júl. 17. 14:59
 3/3 anonim ***** válasza:
oké ezt nem tudtam de innen ne vegyél biztos van még a közeledbeb másik igazi tenyésztő mert ez csak szaporitò
2013. júl. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!