Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A ti rágcsálóitok nem piszkíta...

A ti rágcsálóitok nem piszkítanak amikor kiveszitek őket a ketrecből? Ez milyen fajokra jellemző?

Figyelt kérdés

2013. nov. 28. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
De, sajnos piszkítanak. Ez minden rágcsálófajra jellemző, nagyon nem lehet mit tenni ellene. Felsepersz/felporszívózol/felmosol utánuk.
2013. nov. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
A nyúlat nehezen és hosszasan de rá lehet szoktatni a szobatisztaságra. Az enyém most már ha kint van 100%-ban visszajár a wc-re pisilni, bogyózni még egyet-egyet szokott a ketrecen kívül. (De amúgy a nyúl nem rágcsáló, csak láttam azt is becímkézted.)
2013. nov. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Patkányaim játékidőben az erre a célra kihelyezett rágcsáló WC-ben végzik el a nagyobb dolgukat - az esetek 98%-ban, de balesetek történnek - viszont pisilni mindenhova pisilnek. Sajnos ez vna.
2013. nov. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tizenegynéhány négyzetméter a szobám, de nagy a ketim, ha rájuk jön a szapora akkor visszamennek a ketibe elvégzik a dolgukat és jönnek vissza játszani :) 3 kislány patim van.
2013. nov. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tengerimalacaim voltak, azok bizony képesek voltak öt percenként üríteni épp ahol voltak, most nyuszim van, ő 100%-ban szobatiszta, csak a wc-jébe ürít. Ha ki van engedve mindig visszaugrik a helyére.
2013. dec. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én patkányaim is teljesen szobatiszták, ők legtöbbször pisilni is visszamennek de azért néha történnek balesetek. De a nagy wc az mindig a ketrecbe, azon belül is a wc-dobozba megy.
2013. dec. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem akkor csinálták ezt amikor be raktam őket. DE mostanában nem csinálják. Szerintem neked is egy idő után nem fogják csinálni.
2013. dec. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem! nekem tengerimalacom van. mindig kiengedem őket a szőnyegre és még egy baleset sem volt! volt olyan amikor pl.pisilni visszament magától :)
2014. febr. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!