Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi a francot tegyek?

Mi a francot tegyek?

Figyelt kérdés

Anya sajnos allergiás a tengerimalacaimra.Már kB 1 éves körüliek.Már apa is tüsszög tőlük...azt mondta el ajándékozza őket ha később is tüsszögni fog tőlük.Nekem ők a mindeneim.Nem bírnám ki ha valakinek oda kéne adnom őket...Esküszöm SOHA A BÜDÖS ÉLETBEN NEM BOCSÁTANÁM MEG EZT!!!!!!

mi a francot tegyek??

Nem tudok tőlük megvállni..de az apám meg inkább oda adná őket valakinek...HA később is tüsszög...



2017. jan. 2. 12:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Anyád, apád egészsége fontosabb. Jó helyre add oda.
2017. jan. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez ellen nem tehetsz semmit.

Ha TÉNYLEG allergiásak rá (és ha látod, hogy VANNAK tüneteik, akkor sajnos úgy néz ki tényleg azok, és nem csak kifogás), akkor meg kell válnod tőlük:(

Ezért még csak nem is haragudhatsz rájuk!

Ugyan elvileg vannak ilyen allergiákra gyógyszerek, de nem várhatod el tőlük, hogy évekig szedjenek valamit - ha egyáltalán az ő esetükben használna is...

Mondjuk azt nem értem, hogy ha a te szobádban vannak az állatok, akkor attól a szüleid hogy produkálnak tüneteket. Nem lehet "növelni" köztük a távolságot?

(pl. takarítasz a szobádban te, hogy anyádnak ezért ne kelljen bemennie hozzád - vagy más helyiségben nem helyezhetők el az állatok, amit a szüleid messze elkerülhetnek?

2017. jan. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Anya alapból nem jár be hozzám.

Igazából a lakás kicsi,és ennél nagyobb távolságot nem tudok összehozni...:(

Az a gond hogy a 2 szoba egymás mellett van,tehát ha pl ki akarok menni a konyhába anyuék szobályán kell átmennem.És az ajtóm nyitva van így megérzik.:(


Kedves utolsó!

Ha te normálisan válaszolsz én is így állok hozzád!Te legalább át érzed.:/ De mintha a 2. Egy szeplőtelen szűz lenne és csak én támadtam volna le indokolatlanul...Rendben,önuralom...de viszont meg lehetne érteni hogy fáj.Szeretem a szüleimet de az állataimat is.

2017. jan. 2. 12:43
 4/11 A kérdező kommentje:
Meg nálunk az van,hogy anyával már beszéltük ezt.Ő azt mondta SOHA nem adná oda őket senkinek.Inkább kibírja.Apa meg szerintem csak szimplán meg van fázva...Már napok óta náthás...:D De mind1...természetesen ebbe is bele fogtok kötni.:)
2017. jan. 2. 12:47
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Anyud tekintettel van rád, hisz a gyereke vagy ezért inkább azt mondja és elviseli az allergiát a kedvedért. Nekem is halt meg kutyám, macskám az évek során... Szal tudom milyen elveszíteni. De te is legyél tekintettel anyudra. Aki felnevel etet stb... Ne ezen múljon.
2017. jan. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igazad van..:')

Aranyos vagy...

Több választ már nem is várok!

2017. jan. 2. 13:05
 7/11 anonim ***** válasza:
Én soha nem birnek megválni a nxulaimtol, nagyon sajnallak :( sajnos sok mindent nem tehetsz. Ha tényleg allergiás és elkell őket ajandekoznod, figyelmébe ajánlom a szőrtelen fajtát
2017. jan. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Attól függ anyukád mennyire durván allergiás, én ismerek olyat aki tüsszög a patkánytól és kipattog ha megkarmolják mégis tartja őket, ha nagyon enyhe tünetei vannak beszéljétek meg de ne játsz az egészségével.
2017. jan. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hátha csak a forgácsra allergiásak. Nézz utána a fürdőszobaszőnyeges tartásnak. Nagyon sokan nem is az állat szőrére allergiásak.
2017. jan. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy az állatra allergiásak? 3éve vannak malacaim és tapasztalatból mondom, hogy a szénára meg az alomra könnyebb allergiásnak lenni, mint a malacra. Próbálj ki másfajta almot, figyelj, hogy ne legyen poros, illetve a szénát is úgy vedd, hogy a lehető legjobb minőségűt, ami nincs tele porral. Sajnos én már jártam úgy, hogy kivettem egy maréknyi szénát a zacskóból, és amikor beraktam a tartóba, kB porlavina csúszott a ketrecbe... Erre is allergiásak lehetnek a szüleid. Ne add fel, én alapból allergiás vagyok, mégis minden gond nélkül van két malacom már 3éve. :) Meg lehet oldani!
2017. jan. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!