Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi a francot tegyek?

Mi a francot tegyek?

Figyelt kérdés

Anya sajnos allergiás a tengerimalacaimra.Már kB 1 éves körüliek.Már apa is tüsszög tőlük...azt mondta el ajándékozza őket ha később is tüsszögni fog tőlük.Nekem ők a mindeneim.Nem bírnám ki ha valakinek oda kéne adnom őket...Esküszöm SOHA A BÜDÖS ÉLETBEN NEM BOCSÁTANÁM MEG EZT!!!!!!

mi a francot tegyek??

Nem tudok tőlük megvállni..de az apám meg inkább oda adná őket valakinek...HA később is tüsszög...



2017. jan. 2. 12:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én azt ajánlom,hogy menjenek el orvoshoz allergia tesztre, ott részletesen tesztelnek és kiderül,hogy a szőrre allergiásak, vagy "csak" a porra, szénára stb ami a malacokkal jár. Mert azon lehet változtatni..Egy fél óra kb egy részletes vizsgálat és kibírható, nem jár nagy fájdalommal.Mindenképp kérdd meg őket,hogy menjenek el a kedvedért.Sztk-ban ingyen is megcsinálták nekem és a családnak

Ha mégis kiderül,hogy a szőrre, akkor nem nagyon tudsz mit tenni.:/ Hány éves vagy? Ha még nem tudsz elköltözni, akkor nem tudod nagyszülőkhöz,vagy más rokonhoz vinni ideiglenesen? Nem tudná valaki befogadni őket az ismerőseid közül?:/ Így nem kéne örökre megválni tőlük,láthatnád őket továbbra is.

2017. jan. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!