Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen egyedül tartható...

Milyen egyedül tartható kisállatok vannak?

Figyelt kérdés
Csak az aranyhörcsögről tudok. :)

2017. jan. 2. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Hörcsög (bármilyen),vadász görény,degu,afrikai fehérhasú törpesüni


Ennyi jut most eszembe

2017. jan. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem csak az aranyhöri magányosan élő, a dzsungáriai törpehörit is csak egyedül lehet tartani. :)
2017. jan. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A degu úgy tudom kifejezetten társas állat, vadászgörénynél meg egyedfüggő.
2017. jan. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak a hörcsög az, ami kimondottan jól érzi magát egyedül. A sünikhez nem nagyon értek, lehet, hogy őket lehet egyedül tartani. A többi viszont mind társas állat. A görény, nyuszi, tengerimalac, degu, pele, egér, parkány, csincsilla.. mind párban vagy csoportban érzik igazán jól magukat. Esetleg a törpemalac még egyedül tartható.
2017. jan. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A hörcsög biztos, de a többi kisemlős inkább fajtárssal érzi jól magát.

A sünök nekem is rejtély volt,sokáig azt hittem egyedül kell tartani. De felvilágosított egy tenyésztő,hogy ők is társas állatok.

Amúgy nem jár akkora plusz teherrel két állatot tartani szerintem, ha lenne olyan állat amit szívesen tartanál, de csak egyet,szerintem gondolkozz el rajta,hogy nem férne -e bele két állat. Általában nem kell sokkal nagyobb hely kettőnek,mint egynek.Annyi ,hogy a felszerelésekből és a kajából duplán kell venni.

2017. jan. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!