Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit ehet a nyúl? De most...

Mit ehet a nyúl? De most komolyan.

Figyelt kérdés

2 hete került hozzánk egy nyuszi, húgom könyörögte ki, azóta sem nagyon foglalkozik vele, anyum és én etetjük, takarítunk utána. Sajnos nem értek hozzájuk, egy ismerősöm ellátott tanácsokkal, de szinte mindig mást mond, utána is olvastam, ahány weboldal, annyi különböző leírás, még itt GYK-n is mindenki mást mond, az előző tulaj is mindent elmondott, és most teljesen elbizonytalanodtam.


Először forgács volt alatta, de azt mindig szétkaparta, most széna van alatta, azt szokta eszegetni is, kaptunk a nyuszihoz lucernát, amit pár nap alatt meg is evett, hoztunk neki másikat, ami, hát harmatos volt, nemrég olvastam, hogy attól meghalhat, úgyhogy eléggé bűntudatom van. :(

Kapott répát, 2 szelet almát, krumplihéjat, káposztát, pitypangot, tyúkhúrt, füvet evett az udvaron. Kapott száraz kenyérdarabokat is, azokat elrágta, de ebben sem vagyok már biztos, hogy eheti-e egyáltalán, mert mindenki mást ír...


Komolyan nem tudja senki, hogy mit ehet, mit nem? Nem szeretném, hogy baja legyen, legszívesebben visszaadnám az előző tulajnak, de ott meg pörkölt lenne belőle.


Van itt valaki, aki tudna végre konkrét válaszokat adni? Kicsit kétségbe vagyok esve...



2017. ápr. 20. 18:07
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2017. ápr. 24. 07:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!